Prijava

Расни онда се надам да ниси осуђиван кривично и да си у добром односу са комшијама и уопште да се понашаш како доликује. Мој ти је савет да се учланиш у неки подмладак ловачког удружења, па рачунај за пар година да ћеш легално моћи доћи до пиштоља. Или хватај неку везу ако имаш у супу. Тако те неће цимати превише око разлога набавке, али свеједно смисли неки добар.

Можеш и да се пријавиш добровољно за војску, завршиш курс за пандура итд.. После је све лакше.

И рецимо шта би ви урадили да се нађете у ситуацији да неки муџос на сред светосавске приредбе устане и заурла један текбир Алаху приносећи руку према торби у којој је експлозив? Да ли би реаговали инстинктивно потезањем оружја или би му пришли да му објасните како није нимало космополитски и европски од њега то што се разноси у ваздух у сред једног догађаја који промовише управо мултикултурализам и толеранцију другачијег ради опстанка друштва које му је омогућило да живи као човек а не као циганин чергар?

Шеријат за Европу.. Ужас. У каквом би свет курцу био да они њиме владају не смем ни да помислим.

Mačak, ljubav prema oružju nije isto što i nositi pištolj sa sobom po gradu.
Teroristički napad se dešava na mestu gde ima puno ljudi, ti da upotrebiš pištolj nemaš prostora, čak i da izvadiš pištolj postoje šanse da te neko iz mase napadne misleći da si terorista, da uspeš da zapucaš ka njemu veoma su male šanse da ćeš ga iz prve ubiti pištoljem, on ako je naoružan ak47 okrenuće se i ubiti te i normalno posle će ubiti sebe, da ga i upucaš moguće da ima bombu onda ćeš ti biti okidač, što će da te uništi psihički. Previše gledaš filmove, oružje nije igračka i nije za svakog.

Što se tiče "ojj lovačke", evo ti još jedna priča u koju verovatno nećeš poverovati, naime kroz prozor neke kuće dok sam šetao trotoarom mi iskuče dva odrasla rota, jedva sam im pobegao. Inače gazda im je ubica i trenutno robija za delo teško ubistvo.

U vojsku sam svakako planirao dobrovoljno. Nikad se ne zna kad ću morati da budem na braniku otadžbine.

jadna bosna i hercegovina

Služiću Srbiji.

То што ти ниси брз и спретан, Чуле, не значи да су сви троми и спори. Изгледа да си у служби мастиљар, а надао сам се да си теренац..

Cule tajni agent katastra

Rasnom idemo svi na zakletvu, nemoj da jebete.
Ako odsluzis vojni rok u Srbiji od mene imas pistolj i jos bitnije obuku. Potpuno sam ozbiljan.

Од Војводе88 орден и титулу четничког војводе, а од мене цицу да скинеш ђану. Потпуно сам озбиљан такође.

Pa posle nek neko kaze da nismo najjaca nacija na svetu o da ne brinemo o mladjima!

Mačak, koliko si puta pucao u životu? Da li si oduzeo nečemu većem od bube? Ako pod terenac smatraš Arkana, Žabca i tako te mungose, onda do jaja. Svakako neću otkriti šta radim tamo.
Mačak, ne bih mogao biti tu gde sam da nisam brz i spretan. Nemoj živeti u zabludi da ti nošenje pištolja garantuje sigurnost, evo da ti malo paranoje unosem u život, mogu te upucati automatskom puškom iz kofera bez da ostane ikakav trag o meni, mogu da te otrujem u kafiću dok ispijaš kafu, mogu da ti postavim eksploziv na kola, mogu da te upucam iz snajpera, mogu na milion načina da te ubijem a da ti ne stigneš ni da pipneš pištolj. Ko god misli da mu pištolj garantuje sigurnost taj je obična budala, vatreno oružje nije odbrambeno, već isključivo za napad, da si rekao da ćeš nositi pancir pa napasti džihadistu pa i da ti poverujem. Kod nas kad se ide u akciju ti pištolj nije obavezan, već pancir. To što si ti potencijalni ubica, uzmi lepo odlsuži vojsku i prijavi se u Legiju stranaca pa ubijaj 6 godina za 4500 evra mesečno, a nemoj nositi pištolj po ulici da bi ubio potencijalnog džihadistu, za njih je zadužena BIA, vojska i policija, a ne tamo neki mačak s' pištoljem u čizmama.

Да га одмах обесимо за ноге да Расни тренира брзину!

Hvala bogu da ću ići na vojni rok jer nikada nisam pucao, u slučaju nekog sranja treba da budem lutka za bušenje. Ovako barem imam neko znanje i za to pola godine mogu svašta da naučim.
Ukidanje vojnog roka najveća glupost ikada.

расни, не дај троловима да ти униште тему! дај неки нови податак, нешто сочно, занимљиво.

расни, не дај троловима да ти униште тему! дај неки нови податак, нешто сочно, занимљиво.

Sutra novi protesti u Poljskoj, najavljuje se već nekoliko dana po interntu.