Prijava

Глупандеру , кева ти је проваљена , то ако си ти реко нешто за мене то је једна ствар а друга ствар је истина . Шта си ти ? Бог , па кад ти кажеш речено је јели ? Ти си најобичнија пичкица од метар и 20 кила коме бих поломио зубе као што сам до сад урадио многим таквима попут тебе . Курчиш се човеку кога зову бицепс , то да знаш . А то за Шешеља молим те немој да једеш говна као ни за Деретића јебали те Тадић и Чеда да те јебали пчко масонска продана .
Шунто , што се тебе тиче , често се питам како то да увек долетиш после овог идиота да га одбраниш пошто у расправи не може сам да изгарара . То што си реко да сам педер можеш само преко интернета јер би уживо бројао поиспадале зубе поломљеним прстима . ТИ ЋЕШ ДА МИ ЛАЖЕШ ДА ЛИ САМ ЈА ПАТРИОТА СИСО МАЛА ПОРЕМЕЋЕНА ? Па за тебе сам Бог бубашвабо једна распала и ружна . Дај ако си храбар кажи где си па да се нађемо да ти објасним неке ствари ???

Mačak, koliko si puta pucao u životu? Da li si oduzeo nečemu većem od bube? Ako pod terenac smatraš Arkana, Žabca i tako te mungose, onda do jaja. Svakako neću otkriti šta radim tamo.
Mačak, ne bih mogao biti tu gde sam da nisam brz i spretan. Nemoj živeti u zabludi da ti nošenje pištolja garantuje sigurnost, evo da ti malo paranoje unosem u život, mogu te upucati automatskom puškom iz kofera bez da ostane ikakav trag o meni, mogu da te otrujem u kafiću dok ispijaš kafu, mogu da ti postavim eksploziv na kola, mogu da te upucam iz snajpera, mogu na milion načina da te ubijem a da ti ne stigneš ni da pipneš pištolj. Ko god misli da mu pištolj garantuje sigurnost taj je obična budala, vatreno oružje nije odbrambeno, već isključivo za napad, da si rekao da ćeš nositi pancir pa napasti džihadistu pa i da ti poverujem. Kod nas kad se ide u akciju ti pištolj nije obavezan, već pancir. To što si ti potencijalni ubica, uzmi lepo odlsuži vojsku i prijavi se u Legiju stranaca pa ubijaj 6 godina za 4500 evra mesečno, a nemoj nositi pištolj po ulici da bi ubio potencijalnog džihadistu, za njih je zadužena BIA, vojska i policija, a ne tamo neki mačak s' pištoljem u čizmama.

Ovo je ozbiljan transfer čak i za trol post.

mogu te upucati automatskom puškom iz kofera bez da ostane ikakav trag o meni

UUUUUUU

Спуштам ја старе кофере
На пероне судбине
То је мирис
Мирис барутааааа
Овај Чуле
Баш је трола
Највећа

čule u streljani odlučuje da danas vežba pucanje u pokretnu metu Samsonite-om od 12.7mm
https://cbsla.files.wordpress.com/2013/09/84064918.jpg

Inače, sedmoro avganistanskih izbeglica mi je jutros čestitalo rođendan preko telefona

Radjarde mislim da je bolje da vežba sa pederušama, manje su i diskretnije. Prema tome, danas u streljani ostanite mirni i ne reagujte ako vidite ovakvog lika kako nišani:

http://images.complex.com/complex/image/upload/t_article_image/ctsslrhrbray0nvo8oko.jpg

Nisam se lepo formulisao, jer sam u kolima, pa ne mogu da se skoncentišem na smisao rečenica preterano.
Mačak, imam kući kofer Samsonite blindiran koji je modifikovan za hemijsko oružje ili vatreno, ali nemam sve potrebne delove, kao ni automatsku pušku za to trebam da dobijem nalog, ali to nije tako lako dobiti jer nije moja oblast delovanja, a kofer sam uzeo iz magacina za lične potrebe, zbog toga sam ti rekao, čisto da znaš otprilike šta sve može da te ubije iako nosiš pištolj. Inače operativci BIA nisu mnogo kreativni, jer sve šifre na koferima, itd, dobijaju po mestu odakle su poreklom, tako da ako je neko Beograđanin šifra mu je 011. Da znaš kako da obiješ kofer članu BIA do kojeg nikad nećeš doći, al' da znaš.

EDIT:
Izvinjavam se Rasnom, nećemo više skretati s' teme.

A za šifru imaju 4 cifre.

Rasni, tri cifre svuda.

Стално мешам Чулета и Бата Салета

Хахаха ти си се баш фино уживео у улогу гари. А не можеш ни једног Гонза да лонцираш.. Јак си ми ти оперативац..

Dečak nije iz Srbije. Što se vidi iz prve rečenice članka, a potpuno suprotno piše u naslovu. I kome ja sad da verujem? Čume daj neki klasifajd dokument, nešto konkretno, jak si mi ti električar u Bii ako nemaš neku insajder info.

Gonzo, bežanijska kosa.
Dio, jeste oćeš i pola moje plate da ti dam.
Očigledno da vi mislite da je BIA kao neka zajebancija gde ja mogu da idem i izvlačim podatke i dokumente o svima na celom svetu, oblast delovanja je svima drugačija, već sam to objašnjavao al' vi nikako da shvatite. Pristup ahrivi nije kao biblioteci, moraš dobiti ovlašćenja.

EDIT:
Nisam ni čitao članak podelio sam ga samo iz razloga jer odgovara razmišljanju Rasnog i Ajeroplana.

Fala chule za info ako ikad dođem u posed BIA koferu pokušaću takvu šifru!

Адресу момчино. И колико је качица цукера јутрос исврно у кафу

БРЗО, КОЈИ ЈЕ ПОЗИВНИ БРОЈ ЗА КРАЉЕВО? ЕВО МЕ У ВОЗУ, НАШАО САМ КОФЕР!

Gonzo, bežanijska kosa.

Čuvajte se, na sajtu je Šerlok Holms.