Prijava

Ček, je l onaj ajeroplan konačno premro?

Evo ga napad i u Briselu.
Ne bi me čudilo da su i ovi prošli Balkanskom rutom.

Naravno odgovornost preuzeli islamisti. Čekamo potvrdu damvidimo jesu li i ovi bili imigranti.

ahahha klasican drazen

Kakav ti je to konotrk na avataru? :DDD

Možeš ga i u malu štalu ,,uparkirati,, :P

malom zamotana ruka bas na onom mestu di se narkomani bodu drogama.
slucajnost?ne bih rekao.mali pusi travu

Jedan od osumnjičenih je i Sirijac Nađim Lačrau (24) godine koji je sa lažnim pasošem ušao u Mađarsku.

Znači i ovaj je prošao kroz Srbiju.

Komisija predlaže izradu popisa sigurnih zemalja porijekla na razini EU-a kojim bi se svim državama
članicama olakšala primjena koncepta sigurne zemlje porijekla u postupcima azila. Na tom bi se popisu
za početak trebale nalaziti Albanija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Kosovo, Srbija i Turska.
Državljani tih sedam zemalja podnose oko 17 % od ukupnog broja zahtjeva za azil u EU-u. U
budućnosti i druge zemlje mogu biti uključene nakon temeljite procjene Komisije i postupka donošenja
suzakonodavnih tijela (Europski parlament i Vijeće).

Izvadio je ličnu, sad mu još fali 12 000 delija i ide da objasni neke stvari Hrvatima.

Jooj, samo da izvadim ličnu, i ima da im jebem mamu, kad nas bude 12 000 u Zagrebu, neće znati šta ih je snašlo.

нисам то разумео. је л' то неко неписано навијачко правило да не смеш да се бијеш са хрватима без личне карте?

Haha izgleda. Ili bosanci mogu i sa ličnom da pređu granicu sa Hrvatskom, ja ne znam, ipak smo mi srbi.

а, па да, има логике. овако морају мама и тата да овере у општини овлашћење вођи навијача да те поведе.

Ko bude pravio nerede protiv Dodika treba mu glavu razbiti.

Navijaću za policiju, jer protestuju samo izdajnici i balije.

хм, а јесу ли американци против протеста? да ли то значи да су на додиковој страни?

Pa nisu ove proteste organizuje Bakir, Turska i zapad uz pomoć dauna iz SDSa.

Treba organizovati kontra proteste.

хм, а шта су онда вучића инструирали ових дана? сигурно није поступио противно препоруци. једино ако вучић позива да се не прави контра-митинг.

а због чега се, иначе, протестује?