Prijava

Treba izvesti haubice na Banj brdo i tući ozgor i po jednim i po drugim džabalebarošima.

Ić okolo vikat ETO HRVATA NAPALI

Pa treba masovni kontra protest u čitavoj RS. Pa kad izadje na ulicu pola RS nek kuka Bosić pička.

Truć protestuju jer su dobili pare sa zapada da protestuju. Govna obična.

Rasnin je glup ko kurac

Pseto prodaje lubenice pored puta u Bečmenu.

Lubenice pametnije od rasnina 20 dinara po kilu, lubenice gluplje od rasnina nema jbg

Pseto je ćelav i nema prednje zube.

u srba se samo i protestvuje kada se neke pare prime.uglavnom je sve vezano za primanje.

Rasnin redovno prima porciju govana celavog lika bez prednjih zuba

A ti primaš kurac u bulju redovno, zbog toga si ovako nervozan na forumu.

Parafraziracu jednog vidjenijeg clana foruma na vukajlija.com: nisam se ja uzrujal nego ti moje postove citas svojim uzrujanim glasom jer si se ti uzrujal pa onda mislis da sam se ja uzrujal

Budi glup negde drugo.

Nisam ja glup nego si ti glup pa sve sto procitas deluje glupo pa onda mislis da sam ja glup jer si ti glup

A možda je samo obrnuto i ti si u stvari retard?

VOJVODA88
Rasnin je glup ko kurac

Al' ima ličnu.

izvinjavam se što ovako padobranski upadam na temu interesuje me pseto jel prodaje svoje ili švercuje

Čuj BiH sigurna zemlja, veća koncentracija mudžahedina i Rasnija nego u Avganistanu i Krstarici zajedno

BIH najjadnija zemlja posle Somalije sig.

pošto sam ja iz ašanje
prošle godine prvo kolo početkom jula izbacilo, preko 10 kila sve ne iskopnele srce kao jabuka lepe se prsti voda se pije za kriškom moj broj:065 555 2931