Prijava

Ovo pričam za Bgd, iako se svi nadamo da nećeš preći granicu.

Pa za FPN sam već spreman, a za ovo se crta a stvarno imam talenat za crtanje. Koja kurčeva maketa za prijemni. A i imam 4,87 tako da upadam na arhitekturu 100%, a na FPN se prijavi fazon 4x više nego što primaju.

Pa ko se tebi obratio okote jedan mali

Ti si gluplji od kurca jbg nemam ja sa tobom sta

Sa džonijem išao da pije pivo posle ga zajebao zbog bana od 3 sata iz zajebancije hahahaah
Jadno stvarno.

Pa kakve su intelektualne veličine ostali kad ti imaš 4,87 LOOOOOOOOOOOL

Ovakvi ko pseto su.

STOP RIGHT THERE CRIMINAL SCUM YOU'VE VIOLATED THE LAW

Ja sam trazio dzonijev odban u momentu dok sam sedeo sa njim i pio rakiju u njegovom stanu

ono smejali se kikotali malo popusili jedan drugom i to

A koji si ga kurac kasnije napadao ako ste bili tako dobri?
Do dogorelog smo se ja i ti slagali. A posle toga si pišao po svim moderatorima sa kojima si popio pivo.
Neljudski, valjda je RL ispred vukajlije.

Nikad nista lose za dzonija nisam rekao osim da je stecana neopravdano drkao. Niti cu. Nisam pisao po smarku i natnat nikada a pili smo pivo. Po slobici takodje, dobar decko lajsna klasicna. Imao sam problem sa remcom iskompleksiranim daunom. Brusu sam prigovarao da se ponasa kao uvredjena mlada kada se uvredio jer "nije mogao da veruje sta je docekao u trenutku kad mu je u rl katastrofa" i da mu to ne prilici i to tek posle toga. I sa agilnim cesto imam prepirke cak sam bio veoma blizu toga da odem da ga nasamaram i to sam mu rekao oci u oci i na njegovo modovanje sam imao zamerke takodje jer je to preozbiljno shvatio.

Tako da sam jedino sa agilnijem imao prepirke a pili smo pivo i to sam mu direktno rekao kao sto sve ovo znaju i svi ostali nabrojani i ne smatram da sam povredio neki ne znam kakav kodeks ponasanja. Sledi da niti sam slina niti celav niti krezav nego moralna gromada i ljudska velicina iz becmena a ti si i dalje klinac koji je gluplji od kurca koji konstantno ima nekoga ko ce da mu servira misljenje tipa cara, direktor...nesposoban si za razmisljanje sinovac a i kad se nateras da razmisljas jebe te to sto si glup. Misel obama trandza pa lol jbg idi cesi se od bukvu mejmune.

Kad ćeš prestati da lažeš?

Taj pokusaj iznerviravanja mozda i uspeva na palama

Ma što bih te nervirao dovoljno si sjeban i ovako.

Pa kad vidim da pokusavam da razgovaram sa tobom iako znam da si gluplji od kurca mozda i jesam jbg istina-surova je

Pa za FPN sam već spreman

pregazice te slepi tuljan teget polom ispred fpna nadam se da ti je to jasno

a za ovo se crta a stvarno imam talenat za crtanje.

Cisto da te obavestim,od pre 2 godine su potpuno promenili prijemni.

Ja znam lika koji je samo crtao na prijemnom pa onda oni odredjuju jel dobro il nije.

Ne.Vise se nista ne crta,polaze se neki test,mislim da ima i matematike.Tako je bilo pre 2 godine,ne verujem da su opet promenili.