Prijava

Realno, Prištevac, 80% postova na forumu su ti isključivo prozivke jehbaća ili +1 na prozivke jehbaća, nije da me nešto boli patka za to, ali to sam primetio

Трудићу се да смањим али не обећавам ништа

Smanjim ti kurac u mami.
Elem.
Duća će posle ove faze da se vrati jači nego ikad pod pseudonimom Đavolčić94 i kopiraće Mylycu.
Kvota 1.35

Za 5 godina duče otvara osmi nalog po redu i kopira brusa.

Kad je bio mlad hteo je da bude Štefi, jer je Štefi sajtovski metroseksualac tipa Kristijano Ronaldo, onda je ušao u pubertet, pa je počeo da sluša mjetal i bio je Burzum, vremenom, to niej bilo dovoljno pa je počeo da se drogira i postao Ol. U jednom trenutku, kad pretera sa drogiranjem i počne da prodaje kevin nakit, ima da počne i da tuče mater svoju, i postaće Stec, nakon toga, naš "junak" još odrasta i beži iz kuće u beli svet, ide u Luksemburg i postaje Kurd...

DADA I posle se vraća u Srbiju kreće politički život i postaje Brus!

Hahaha, počeće da tuče mater i da sluša krajišku muziku. Ozbiljan LOL!

Neko će reći da ga potcenjujem ali pošto ide silaznom putanjom jedina realna opcija je da se zgotivi sa Rasnim i Kiss Armyjem i da budu tri brata rodjena

Da, da Dusane, onda umre i postane Blek Hol/Bohor.

maestro aj u kafanu da raspravimo hahahahaahahhaha

Desi Reme kako Smare je l' se čujete?

Otvorio temu: STOP DAUNU NA SAJTU!
Ne može u kafanu hahahahahahaah

podići broj bodova za kafanu na 1000

LoLoLoLoLoLoLo

jedino je bolje bilo dok smo tu bili zmia, mrmoon, uros, dzimi, ja, ming, pajkoNP....tad smo znali da se salimo na forumu, i na svoj racun i na racun drugih...kad se setim samo kad na reviji definicija stojimo urke dzimi i ja i pricamo o odabranim defkama, a mali reme vuce dzimija za rukav hoce nesto smesno da mu kaze....a ispred nas za stolom sedi gomila novih nada koji su kasnije bili vladari sajta....pa se mi salimo sa njima, uhvatimo jednog pa ga zezamo pred svima, njega sramota al mu u isto vreme i drago jer smo bas njega izabrali od svih drugih autora da se zezamo

Jebote stvarno ste nekada preterano inovativni. Evo gušim se od smeha.

neću sad tu da serem kao branim nekoga ali realno praktično svi ođe koji ste srli na ovoj temi ste mekane glavice mnogo...

EDIT: a mišljenje mekanih glavica se cijeni kao mišljenje kuja, cinkaroša i stoke koja valja krek oko osnovnih škola

IZIJEM FLIPS da postane da se ne postidi., ja nisam nikakvo mudo na vukajliji...ali sam ovako u rl, odan kao pas, dobar i sve sto pipnem pretvaram u zlato od proslog meseca kao da sam jebeni kralj Mida.