Prijava

Jbg Pazle, nas nikad neće imitirati :-(

Pazlovo najvece dostignuce na sajtu otvaranje isis teme.

Ne kapirjm Pazle možeš malo opširnije da objasniš.

Dobro.

jesi ovo meni odgovorio ili pazlu?

Reme, nemam ja ništa protiv toga što ste vi mekane glavice, uvijek kažem da ima mnogo ljubaznih mekanih glavica, nema ih ništa manje (ako ne i više) nego ljubaznih ljutih glavica ali brt ovo što kolektivno serete svako malo za panćeru, rasnog, erua i sl. mi liči na ona okupljanja ziljavuša u zadnjoj klupi đe ogovaraju i seru o drugim ziljavušama a to je preneljubazno.

Daj brt sa pola ljudi sam se napušavao ođe na sajtu i nikad nijesam cimao ljude da kolketivno pržimo bilo koga... Nijesam nikad ni učestvovao u ovim kolketivnim napušavanjima osim u par izuzetaka đe su baš bili vrijedni napuašavanja... Većina ljudi koje napušavate ođe ničim to nijesu zaslužili realno osim možda jer neko misli da su daunovi a realno, većina vas nijeste ništa manji daunovi samo znate par internih fora pa se šlepate nekako.

EDIT: Mislim ništa lično, ali ono panćera i eru npr. bi bili totalno legit kafandžije kad bi srali kako gotive jašara i tvrdili da su neke premekane glavice koje su ođe blejale prije fazon 5 godina i udarile temelje lajkovanju i pederisanju na sajtu bogovi humora.

jesi ovo meni odgovorio ili pazlu?

Pazlu

neću sad tu da serem kao branim nekoga ali realno praktično svi ođe koji ste srli na ovoj temi ste mekane glavice mnogo...

EDIT: a mišljenje mekanih glavica se cijeni kao mišljenje kuja, cinkaroša i stoke koja valja krek oko osnovnih škola

+535265

97 posto ovih glavica vezhemo na tocove na ljutom vozu

Pazlu

A npr. Deki da si meni odgovorio a ja te onda izazovem na duel. Otvori se nova tema tu smo 1na1 pisemo neke umotvorine, posalice i slicno. Dobijem te kao autsajder i preuzmem sve beneficije koje imas kao jedan od glavnih: tvoju reputaciju, ordenje na definicjama, nic na chatu u boji, gif za avatar i Natnat.

Pazlitj to je ok šta si napisao ali ima jedna druga stvar stari. Gospod Bog je rekao da ne treba imati idole. Duća dete ko dete ok je, ali sve ima granicu, evo ti Ombre npr dobar je sa Olom ali ga ne kopira jbg.
Možda sam glup, debeo i ružan cigan ali kada vidim taj zilj kod osoba po kalupu poizdodirivao bih ih cipelom u njušku.
Odvratna pojava.
Eru skečer mekani ima taj odbrambeni mehanizam amebe da kad se nađe ugrožen pokupi ruke, noge, telo i glavu u šupak i onda prdi. Takvi su i ostali dauni. Duća nie daun, on je samo tužan dečak, sa dosadnim tužnim životom i kad se jednom bude izlogovao sa poslednje reinkarnacije okačiće se na svom salašu i istruliće sam tamo. Ona pička Rosoneri se kobejnova ko čovek ovaj će da crkne sam jbg tužan je život taki.

Daj bre uz pomoć malo logike shvatićete da Markiša skače pripomoći svome gejku Bohoru, koji je danas poceo kao zivotinja da skache kad sam otvorio temu "techa ima rak" jer se prisetio druga svoga napaćenog, pa je zatim dao neki klasicni bohorovsko ograniceni odgovor na otvaranje teme, a nakon toga tema je obrisana. Uvredio se bohić.
Nastavak je ovde a onda zatim skače marko
http://vukajlija.com/forum/teme/67773-isprobajte-vashe-fotosop-vrline?strana=13#post_3281854

koliko vam je klimava družina e

A npr. Deki da si meni odgovorio a ja te onda izazovem na duel. Otvori se nova tema tu smo 1na1 pisemo neke umotvorine, posalice i slicno. Dobijem te kao autsajder i preuzmem sve beneficije koje imas kao jedan od glavnih: tvoju reputaciju, ordenje na definicjama, nic na chatu u boji, gif za avatar i Natnat.

Realno sabio bih te tako ljuto da bi 6 dana lutao Petrovaradinom i proklinjao sudbu kletu, jer javio u meni ne bi se pomirio da ti prepustim natnat

Ona pička Rosoneri se kobejnova ko čovek ovaj će da crkne sam jbg tužan je život taki.

govno si najobičnije, mogu ti navesti 20 razloga da nisi u pravu

Ко каже да је ово напушавање? Брт, стварно некада претерано озбиљно схватате неке пребедне ствари.

Možda sam glup, debeo i ružan cigan ali kada vidim taj zilj kod osoba po kalupu poizdodirivao bih ih cipelom u njušku.

Ово јесте тачно, Панћера је био много куљи док није почео да глуми лудило. Што се Киса тиче, фин дечко, само:

Eru skečer mekani ima taj odbrambeni mehanizam amebe da kad se nađe ugrožen pokupi ruke, noge, telo i glavu u šupak i onda prdi. Takvi su i ostali dauni.

Ово јесте тачно. Смара када је неко једна особа у три ујутру када су две особе на чету, а друга особа када је пола форума активно. Немам појма, то је тако геј.

Možda sam glup, debeo i ružan cigan

И ово је тачно.

Daj bre uz pomoć malo logike shvatićete da Markiša skače pripomoći svome gejku Bohoru, koji je danas poceo kao zivotinja da skache kad sam otvorio temu "techa ima rak" jer se prisetio druga svoga napaćenog, pa je zatim dao neki klasicni bohorovsko ograniceni odgovor na otvaranje teme, a nakon toga tema je obrisana. Uvredio se bohić.

О овоме причам, Панћера ово тако бедно делује. Јбг.

Realno sabio bih te tako ljuto da bi 6 dana lutao Petrovaradinom i proklinjao sudbu kletu, jer javio u meni ne bi se pomirio da ti prepustim natnat

А и смара мало помињање Натнат у свкаој другој реченици. И било кога ко није ту. И то је геј.
Генерално, сви сте педери.

што би ја бохора бранио он педер нашо неку слику пише на њој кучкин син и тагово ме које ђубре јебено срце ме боли ево :(

govno si najobičnije, mogu ti navesti 20 razloga da nisi u pravu

Što samoubistvo je tabu šta? Jesam govno jbg nemam ni trunke empatije Kami na mene drka u potaji. Možeš i 50 razloga da navedeš zbog kojih nisam u pravu dok imam jedan zbog kojeg jesam.

Ona pička Rosoneri se kobejnova ko čovek ovaj će da crkne sam jbg tužan je život taki.

Брате, мојне помињеш ове бедак приче. Није им место овде.

govno si najobičnije, mogu ti navesti 20 razloga da nisi u pravu

Уау, замисли, неко је говно. Сви су говна. Мрште у курац.