Prijava

ne bi me čudilo ni da si kostićeva jaja tražio

Eto sada ti tvoj mentor ol moze reci da si pao na prvom daun filteru. Jbg brt

Jedan od fundamenata opstanka na sajtu je da moraš malo primiti ako planiraš da ga nekom plasiraš. Novajlije to ne kapiraju, hoće da kroz masu nekoga sjebu, ali kad se izoluju iz čopora, onda teško kurčinu solo podnesu. Slično onome na račun Delevre od pre pitaj kurca koliko.

kakav tekst
oh ne, izustih

Ustvari ova mi je za nijansu žešća:
https://www.youtube.com/watch?v=ZqU5wWuv-Po
testiram visokotonce, razbijam čaše koje mi netrebaju.

Njemu ces verovati kapiram. Moj ti je savet ovako da se drzis malo po strani ko rajder sto se iskulirao pa sad dodje povremeno pa malo jeducne govna pa pobegne opet to mogu da skapiram jer ovako ne ide brt izvalili te ljudi da si nub jebiga i sad taman da uradis ne znam sta ne moz da promenis to to generalno jeste problem danasnjeg drustva znas ali tako je kako je. Ja cak ne znam ni za tu tvoju kako ti kazes ruznu proslost ali na osnovu ovoga od skoro sam ti rekao da si degenko sto ne mora biti tacno jer ne zna pseto88 bas sve ali ipak zna sve jbg hehe. Savet ti naravno ne dajem zbog tebe jer me za tebe zabole kurac jako nego zbog jer smaras opasno. I nemoj da mi neko prikaci da sam te ja sada kao naduvao jer je prov reko posto ovo nije naduvavanje nego savet vrlo dobar a i za prova me zabole realno nije on sa kosova izbegao nego iz hrvatcke

Panćera, to bi bio i moj treći izbor hteo sam da okačim samo sam pomislio da bi možda bilo preterivanje sa moje strane baš super što si postovao.
sve najbolje.

ne kazhem ja nishta da je ruzno boli me kurazzz jako peseto

i realno me boli kruac za tvoje savete nams ti meni sta da objasnjavas, bio nub ili ne, niti zhelim ista da menjam samo tebe i boha da skinem s ledja jer dosadni ste mlogo

ne znam sta se uopste nalazis kao neki merodavni savetoddavalac kad tvoja natomiaj govori da si obicni snobić

Pa malopre si reko da si bio debil jer si bio klinac nisam ja to izmislio ali si pre fodinu dve kao sazreo pa si sad normalan

Ok ljudi je l ne mrzi nekog da mi objasni šta je to bilo sa rosonerijem, stvarno sam dosta propustio izgleda

Ne znam sta je natomiaj

ne ne nisam ciljao u tom kontekstu, nego chinjenicu sazrevanja