Prijava

odlična, zabeleženo. Sretno

Samo ja i pantjera imamo kapacitet ostali su samo kopije naše gluposti.

zabeleženo. sve naj.

A nagrada je ban od 10 dana od strane FejzbukManijaka + pdv u broju dana=iznosu na broj tema + žaljenja sa duplih-dupli*trajni ban/(koliko ste dobri sa moderatorom-oće li uopšte ispoštovati i provaliti vašu temu)/2

predložiću dežurnom moderatoru na kraju glasanja i zbrajanja svih poena da otvaralac najduhovitije besmislene teme, tj. pobedničke dobije odabir sadržaja po svom izboru. Nadam se da će biti i utešnih nagrada za drugo i treće mesto, možda odabir postera, reakcija tako nešto, smislićemo već nešto interesantno :)
Budite kreativni i ne brinite. Sve je ovo u dogovoru sa ktitorom.

samo ipak apelujem da požurite sa prijavama dok se fejsbukmanijak ne vrati iz vece-a.

Mislim da fejsbukmanijak vodi.

S̶i̶l̶o̶v̶a̶n̶j̶e̶ ̶h̶u̶m̶o̶r̶a̶ ̶n̶a̶ ̶n̶i̶v̶o̶u̶ ̶r̶a̶n̶e̶ ̶2̶0̶1̶4̶.̶ ̶g̶o̶d̶i̶n̶e̶.̶.̶.̶

̶E̶D̶I̶T̶:̶ ̶M̶i̶s̶l̶i̶m̶ ̶i̶ ̶s̶a̶d̶ ̶s̶e̶ ̶t̶a̶k̶o̶ ̶s̶i̶l̶u̶j̶e̶,̶ ̶m̶o̶ž̶d̶a̶ ̶č̶a̶k̶ ̶j̶o̶š̶ ̶g̶o̶r̶e̶,̶ ̶a̶l̶i̶ ̶o̶v̶o̶ ̶j̶e̶ ̶i̶p̶a̶k̶ ̶n̶a̶ ̶n̶e̶k̶o̶j̶ ̶a̶s̶t̶r̶o̶n̶o̶m̶s̶k̶o̶j̶ ̶s̶k̶a̶l̶i̶.̶.̶.̶ ̶b̶a̶r̶ ̶u̶ ̶k̶v̶a̶n̶t̶i̶t̶a̶t̶i̶v̶n̶o̶m̶ ̶s̶m̶i̶s̶l̶u̶ ̶u̶ ̶o̶d̶n̶o̶s̶u̶ ̶n̶a̶ ̶o̶v̶o̶ ̶š̶t̶o̶ ̶v̶i̶đ̶a̶m̶o̶ ̶u̶ ̶z̶a̶d̶n̶j̶e̶ ̶v̶r̶i̶j̶e̶m̶e̶

EDIT 2: jbg tek sam sad skapirao da je ova tema kao odgovor na ono fejzovo obavještenje.

Kaže silovanje humora a svaka dva dana otvori neku duhovitu temu.

moras biti u elementu da bi otvorio ovakvu temu nije moizak uvek u tom stanju,al dobro ovde je poenta samo spem to je vec drugo