Prijava

Jok auto, jedan nek vozi traktor, a ostali u prikolicu...

http://vukajlija.com/forum/teme/68014-prijemni-ispit-za-studije-daunlogije?strana=3#post_3296581 naravno,vi ste vise ochevi daunologije nego ja,ja sam bio slep na daunizam na sajtu dok vi niste skrenuli paznju na njih

Браво Фендере, бобњ роче лагано декица и ућуткај се док се не слегне прашина.

Неки људи никад неће схватити да овај сајт служи људима да се испразне, а типовима као боб рок, који по кући носи пиштољ и кесицу пластичних меткова препоручујем да купи рибицу (боја по жељи) и да поприча са њом.

Aj nek neko mene odradi u tom fazou leel

Đoto je bio dobar kaktusoliki daun :3

lol, daj sliku ili opis :)

Тиграсти даун је забележио животну активност

Бобе роче/биберче не знам у чему је проблем, даун тигра сам имао за аватар... зашто имаш потребу да ту чињеницу износиш сваки други пост...
Потрошио си меткиће? Да чика ''даун'' зољу.

http://www.iflscience.com/sites/www.iflscience.com/files/styles/ifls_large/public/blog/%5Bnid%5D/inbred-white-tiger-kenny-31.jpg?itok=vRhGeb5M

ahahahahhahahaha hahahaahahhahah

Дечаче драги
Да ти образложим. Елементарна култура комуникације подразумева дакада се некоме обраћаш најпре изговориш или напишеш његово име
ДРуго
Људи не смеју доћи у дилему
О коме се ради у мојим постовима
Зато сам увек јасан конкретан изричит

Дакле нема проблема никаквих
Са моје стране
Ти си тај који је проблематичан у овој причи

Хахаха сад тек видех нов начин давања лека ињекција у поморанџу каквом једноставношћу простотом и неинтелигенцијом одише та слика безбрижна безопасна баш као даун са сајта

Др. Олла ти си убедљиво најсензибилнији човек на сајтоу

Значи убо си у сред среде хахаха

А и коментар нов начин давања лека како дауновски звучи и у целини и парцијално свака реч понаособ
Лек
Како даун

Кажи дечак..

Шта те мучи.. Нејебица.. Бубуљице.. Оцене.. Шта?

У лудници су доктори увек били луђи од пацијената позз.

Nekad brinem da patim od akutnog daunizma. Molio bih doktore i sve stručne da mi kažu da li su moja strahovanja opravdana. Hvala!

Мораш прво да нам опишеш симптоме.