Prijava

Kreće se opuštanjem i grčenjem tela

Živi u listopadnim šumama do nadmorske visine od 500 metara. Spada u ugrožene vrste dauna

Ahah tigrasti daun ima 72 defke i 220 pluseva prosek mu je tri poena po defki ahahaha kako daunovski daunovskije blaže i mekanije ne može slažeš li se Olla ja gušim se hahahahaha

Ugrožena vrsta dauna, hahaha!

почело је тако што сам ја из досаде направио пар цртежа дауна онакве какве их замишљам и хтео да отворим тему велика илустрована енциклопедија дауноваца али те моје шкработине је попишао пазл својим цртежима тако да ме било срамота да отворим тему

почело је тако што сам ја из досаде направио пар цртежа дауна онакве какве их замишљам и хтео да отворим тему велика илустрована енциклопедија дауноваца али те моје шкработине је попишао пазл својим цртежима тако да ме било срамота да отворим тему

Đoto je bio dobar kaktusoliki daun :3

Mene muka da rovim po onom četu sa 3989358 poruka tako da sam tamo još napisao da okačite sami ako možete da nađete.

Ti ljudi su degenerici kako reče Bob Rok a vi ste samo daunovi lel

Даунов синдром је последица дегенеративних промена хромозома, конкретно мутација 21. пара хромозома. Тако да су дауновци уствари дегенерици иако је то можда прегруб назив за људе који имају Даунов синдром. Својевремено си дауном називао и Селта, а човек је доктор наука. Не иде. Боље уместо термина даун користити термин: Гњатина главица или само Гњата.

Постоји образовање и постоји формално образовање. Ако умеш да направиш разлику. Диплома није мерило ничега, а поготово не вербалних и умних вештина саговорника. Фендер Усраноговнокастрирано је дпецифичан тип јагодинског дауна

Бобе, вербалне вештине се показују уживо. Тастатура није баш иделано мерило тога о чему пишеш. Неко може да сере као ти преко тастаруре и да делује веома моћно, али зато гледа по 10 минута лево и десно кад прелази улицу јер пази да не налети на Јавија, који можда има проблеме са концетрацијом у последње време па гази пешаке као син Жељка Митровића. Неко јебе само на Вукајлији, а неко јебе стварно као нпр. Деки Аод или Боксер.

Видиш како си буквалан али истовремено и покварен до своје дауновске сржи смраде јагодински. Ми те термине користимо фигуративно и нико од нас то не ради са циљем да вређа даун. Друго, разлучили смо термин даун од деген баш зато што даун не сматрамо дегенством већ излечивом болешћу и даун посматрамо као равноправан члан заједнице члан са посебним потребама и пружамо му адекватан третман какав заслужују. Нисмо их изопштили као што би дегенерик попут тебе учинио већ помажемо и лечимо даун. Ти си дегенерик, а не даун

Види се ко је дегенерик, Бобе, по овом твом посту. Промовишеш неку филантрипију, сереш о томе како увек тражиш најбоље у сваком човеку, свакој нацији и свакој раси, а просипаш мизантропију на форуму, гору него Бранислав90. Свеједно, буди добар и пази кад прелазиш улицу. Јавио има нешто лошије кочнице на колима.

ЕДИТ: Буди фин према Расном. Можда једног дана буде био власник Вукајлије, твоје сигурне куће.

У теби сам покушавао да пронађем нешто што није запекло говно наравно нисам успео јер ничега ту више и нема али зато сам те успут прозрео. Људи овде нису свесни колико си ти заправо покварен сматрају те добродушним приглупим јагодинцем али мојој жандарској интуицији не можеш варати. Мизантроп си да грђег нема рекло би се већи и од Срањке ту сте. Заправо ти си као некамлађа јагодинска верзија срањкес тим што је срањка растао везан букагијама у подруму а ти си ипак и видео град пар пута.

Замислите екипу у колима: Јавио шоферира, Серендер Говнокастер сувозач а позади оно балаво дериште Расни. Бацали би скеч за скечом што би Др. Олл рекао прштало би од скечераја хахаха

Мислим да већег мизантропа од тебе нема. Онакав реферат какав си ти написао јуче, никад не бих могао да напишем ни у највећем афекту. Грањка ради у јавном сектору њему су изливи мизантропије последица професионалне деформације. Сваки шалтерски службеник је мање-више дркаџија. Јбг, такав им је посао.

Морали би да поотварају све прозоре на колима да их енормна количина скеча не би угушила

Шаћири има нешто лошије кочнице на колима.

Па кад вози пунта

Испада скеч из аута на све стране хахаха која сцена

Шаљиво ти је ово, Бобе, много шаљиво.
Није Јавио крив због грешака Фиатових инжењера. Срећа те не вози Југа него Пунта.