Prijava

Офуцана задригла босанчуро, када је писменост у питању, за тебе сам доктор наука, јер видиш, мој матерњи језик је српски, за разлику од рикања, завијања, лупања батином о каменчину и осталих видова комуникације с брда на брдо који се у твојој постојбини користе. Капирам да ти је тешко да разумеш све ово јер ипак су те одгајили вашљиви прекодрински медведи, а већи део живота си провела у урлању са једним запушеним уветом, орању планинчине и стругању вучјих гована са гумених опанака, све док није куцнуо час да на трактору и са две кесе пуне вунених чарапа заједно са колоном својих крезавих земљака коначно крочиш у цивилизацију и спознаш благодети асфалта, пеницилина, ходања на две ноге и термички обрађеног меса, али пробај да бар мало напрегнеш те кржљаве босанске ганглије и схватиш да се овде говори мало друкчије него у околини пећине у којој си се окотила.

sad znam kako ti se zove tata :D

Буди на дан дербија код куће пичко ћелава да видиш како газе брђани.

јбте с тобом се не може озбиљно разговарати ни кад је дошло до овога

мулти јел си ти нешто љут нанас?

Brt nemaš muda. Pretiš množinom brđani, itd.
Je l ste ti i tvoji drugari naučili da piškite stojeći?

Брате само отворите неку другу спем тему или шта већ и што се мене тиче ок сте. Ја бих отворио нову тему за ово, али знам да ћете се посрати и по њој, тако да би и то било бесмислено. А и сам видиш да је Предраг неозбиљан.

Nenad sam ja. Adresa je na ćaleta normalno.

A šta ti hoćeš zapravo na ovoj temi? O ígrici ili o muzici ko i do sad?

Хоћу да престанете да спемујете ову тему љомберском музиком Ненаде. Је л' постоји иједна друга тема која служи само за спем Ненаде?

Muzika nije ljomberska pod a
A pod b ima 200 tema koje spemuju se Milivoje

jebite mi oca ako ce se raspravljati o lolu ovde dok sam ziv

A tek Lol jebeni.
Gori od haxa

брт стварно мислиш да ће неко да прича са тобом о игрици некој? ено дота која је 10 пута популарнија па пише само један човек на сваких метар дана, не буди нубина јебена, иди на неки сајт где се само о томе прича па тамо причајте о игрици а овде долази због других ствари

ОК?

Sačekaj Multi da izađe Counter-Strike kod tebe tu pa igraj to. Bolje je ozb. Odlična igrica

treba mi jos 200 golda da mauntujem paladina, nadam se da cu to skupiti veceras kad se vratim sa dvanaestog rodjendana ortaka iz odeljenja

Хаха ја контао Мулти се жали на спемовање типа шта ту пишете нешто о Космајцу и Пеђи меденици умјесто да стављате пјесме. јао