Prijava

хаха ол и ја, један није био уписан други се није ни пријавио

Evo ti novi kad neces olanika.

само ми је била комична ситуација, ко неће? какав коперфилд неки редном дупли направљен пре метар дана фазон, враћај оланика

Да стварно?! Зашто са Шомијем?! Имам мах годину дана стажа на Вуки, и то са усраног дуплог?! Но ајде, да пробам :"""(

Nek se javi da oce da se takmiči i nacicu mu drugog takmicara.

da ucestvujem skroz bi objasnili ja i somi u paru...ali necu da ucestvujem ahhahah ne moras mi traziti takmicare

Bilo bi fora da bude devet krugova kao devet krugova pakla kontate?

сад испада да сам неко сироче... нема, очигледно су неки центри моћи умешали своје крваве руке и платили за овако јавно блаћење и развлачење по форуму.

Haha niko nece sa somijem

Ја оћу ако се Шомее не љути :(

хахах тиборе попићеш арм бар, ОК?
није то у питању него прво ме није уписала, а после су се сви упарили па ме је додала са олом који је одмах рекао да се није пријавио и на крају са коперфилдом

Партизанко јел мора прво да се приложи заједничко стваралаштво или може и индивидуално?

Ja sam ispalio ola a ol ispalio tebe a nedugo zatim i koperfild hahaha ja sam na vrhu piramide

брт баш си помешао све ко је ту кога шта и промашио тајмлајн догађаја
можда на врху пирамиде брзо пријављених такмичара и ранораниоца, ја сам се јуче међу последњима пријавио а данас сам дошо на вуку око 4 и видео да се све већ решило
немој ни сумњати да нисам на врху било чега, али нечег конкретног

Top of d chejn ja sam

Mogo si malo duži tekst na poster, već je duži od prosečne definicije...

коперфилде није ми проблем нити се љутим нешто на тебе него само не знам ко си, дал си рендом дупли неког чекаоничара или ђота, или си само отворио дупли да би се спрдао... мсм можеш и да будеш нека солидна главица ал да си у фазону дебилисања по вуки, како ја то да знам

Pozz Šomi, nije Đotov dupli.

Нисам у фазону дебилисања, имо сам профил на вуки али се нисам остварио у њему, овај ми је сириус.