Prijava

koliko sam ja uspeo da čujem, ovako je to izgledalo:

ona pička - kinzi, veoma važna pobeda za vas protiv jakog protivnika, vezali ste tri pobede kurac palac
kinzi - igrači, trener i stručni štab znaju dobro šta mislim o njima, to sam im rekao... ubijaću ih svaki put kad budem igao protiv njih. i ode lik, nije stigla da mu postavi drugo pitanje

kunem vam se, ja sam ga tako čuo. bilo bi dobro kad bi neko našao izjavu, pričao je odmah posle milera

Našao je Samhain na KKCZV temi. Sad sam video link, jest tako rekao, a što? Tj. šta se nameračio na njih?

Au, dakle sto hiljada maraka na plus u revanšu.
Da sam to znao ne bih ga nikad izbacio, dobra informacija za sledeći meč s njima.

Au, dakle sto hiljada maraka na plus u revanšu.

Hahaha, ovo je svaki iskren kockar pomislio.

da eto, delimično sam ga fino čuo. nisam prvo mogao da verujem da je to izjavio za sajt evrolige, reko mora da sam istripovao nešto

moguće da ima veze sa nižnjim od prošle godine i malkolmom, nemam pojma

Radoje Cincar

Ko je kokan kod nas? Brat izbio na 210 poena, svaka čast, mislim da je najbolji rezultat do sad.

И то у не претерано ефикасном колу, уопште није био много далеко од првих пет.

Није ми криво што сам се зајебао с Милером, баш сам мислио да је кренуо неком силазном путањом, али се данас експресно вратио. А и Радуља је био солидан, тако да нисам изгубио брдо поена том изменом. Рајса сам дуго чекао у регуларном делу, лик игра баш превише променљиво. А Саторанског све чекам да одвали једну, ал јок.

Satoranski kad sad nije ubio, dok još nema aroja i kad je navaro bio u klincu večeras - neće nikad. A u ligi je bio odličan protiv valensije, i on i abrines. Abrines potvrdio da je u opakoj formi, sad ga ne vadim bar 3 kola makar ređao 2, -1, 3.

Meni su u ovom kolu bekovi s cenama od 20 do 30 doneli redom 14, 17, 3 i 28 poena. A ukupno vrede kao burusis. :)

Sad me najviše buni raduljica, kako će protiv bilana, evo mozgam podugo i ne znam, bliži sam tome da ga izbacim.

Убиће га ко пичку.

(шалим се), не знам ни ја

колико зајебано коло за састављање тима, је л' покушавао ко?

ја обично саставим сад пре инџури рипорта, па после коригујем ако нешта мора, и сад се јебавам, имам бар по 3-4 играча које бих хтео, у свакој линији, не знам кућуиштаћу, јебено коло ће да буде, или 80, или 200, нема средине.

сад ми треба бар 5 измена како бих склопио нешто чиме бих био задовољан.

Jebeno kolo baš, pojma nemam šta da radim

Euroleague Fantasy --- оно кад гробари маштају о учешћу у најјачем европском клупском кошаркашком такмичењу :))))))))))))))))))))))))))))))))

+, интересантна игра речима

Потенцијално добре измене:

гордон/пулен/калатес/љуљ

кинзи/лоџески/дилејни

мели/јудо/принтезис/хантер/лавал

И сад у курац, како даље, гордона ће вероватно радоњић да затвори максимално, ал' опет, пао-у је убацио 20+ поена, пулен опет може као гордон исто, џабе што је ту калатес, а ваљда ће играти и дијамантидис, њега нико не може да сачува ако га крене од почетка, калатеса бих узео само ако не игра дијамантидис, љуљ ће да набије 20 против кахе лагано.

Кинзи због раста, требало би, лоџески није играо одавно ал' је за викенд набио преко 20 индексних поена за неку бедну минутажу, 15-ак минута, дилејни не усерава две узастопно, још нема ко да га чува у уникахи, да неће недовић аахахахха.

Мели је мислим одличан избор против барселоне, али бих морао веселог да избацим, а то не бих, јудо ће играти 33+ минута јер нема антића, принтезиса нема ко да чува у химкију, мада јесте у каналу дуго, њега бих последњег узео од ове петорице, огастин да сачува хантера нема бога, само је питање колико ће лопти ићи на њега, с обзиром да је ту и лоџески сад, ал' реално је да избије на 15-ак, а лавал ми је опција ако бих продао теодосића и неког јаког центра да узмем дилејнија и гордона уз њега.

Ево не знам, на крају нећу ни једну измену да направим и аукурац.

Radoje Cincar
Sad me najviše buni raduljica, kako će protiv bilana, evo mozgam podugo i ne znam, bliži sam tome da ga izbacim.

Стеван

Убиће га ко пичку.

Ја се спрдао, кад оно стварно. И да ствар буде веселија, избацио сам баш Радуљу и убацио Билана, размишљајући како не може Пао њега да заустави нелол

Катастрофа од кола у најави.

Napravio istu izmenu sat vremena pre početka, i srećom sve restartovao i samo ubacio ljulja umesto rodrigeza. Još sam se jeo kad sam video da raduljica ima 2 faula i -2, a bilan 4/4...:)
Cirbes me je upropastio za sad, od njega sam očekivao 25, al' i dalje se nadam da će biti bar 140.

31 од петорице (углавном скупих) и 34,1 од Дилејнија.

Mene sutra čeka veselje, osman, spanulis, ulanovas, može da bude 40-ak, a može i 3 od sve trojice zajedno. Još ako teodosića bude boleo kurac da se jebava sa žalgirisom, a vrlo moguće da hoće, pozz.

Ја 55 од шесторице. Сутра још Де Коло, Спанулис, Уертел и Богдан. Надам се да ћу пребацити стотку.