Prijava

Pa brate placas sve to, al evo recimo zeton 100 dinara, trebaju najmanje 2 zetona, jos ako oce osmozu 300 dinara. Ako jos oce usisavanje 50 dinara. Na tih 350 dinara potrosio si 50. I tako uzmes najmanje 100 evra dnevno.

bla bla bla bla bla

Isto dobar biznis je bankarstvo.

jebote, ja u Doboju za 300 dinara operem 2 džipa i još prskam okolo dok ne istekne vrijeme šta koji kurac

odakle tebi dva džipa u tim godinama a

Pa neće peške uz brdo?!

Znas sta je dobro isto. Znam lika koji ima satore za svadbe i te proslave kod seljaka. Fine pare uzima, davno ih je otplatio.

Predlažem otvaranje samouslužne autoperionice na Trgu republike, promet automobila je sasvim zadovoljavajuć

klub za djecu 16-19 godina
em radi od 8 do 11 em dobra zarada

16-19??
to je vise za 6-9

inace sto se tice ove teme koja smorcina od teme jebena daj jbt dal ste realni sa ovim spikama koji ste smorovi od ljudi i jos papet otvorio uvek s ovakvim temama smara i pitanjima

Ko je smorčina? Jedino ti smaraš sa tim urbanim forama da ostali smaraju, pusti ljude nek razvijaju biznise, koj ti kurac?

зеленаштво

jbg,skocimis,iritiraju me ljuto

iskuliraj upali buxnu xD

Pocni da se bavis drozom. Onda kad se obogatis i pevas OD BOGOTE DO KALKUTE OD MANILE SVE DO LIME NAS JE KARTEL NAJJACI NA VRHU PIRAMIDE TI NAM KAZES STA TI TREBA MI TI JAVIMO GDE STIZE ODRADIMO POSAO I NEMA NAS VISE.

Zanima me sta je bilo sa onim briketima za lozenje? Jedno vreme je to bilo popularno bas, kao super biznis da se krene i nestadose brzo.
Dal se ne isplati ili sta?
Mislim, pravis ogrev od smeca, ne vidim kako moze da se ne isplati.

Ol, nemo se ljutiš, brate, nisam ja tebi ništa ono grubo rekao, nemoj uvređen biti, samo pusti ljude malo da se dopisuju, šta će sirotinja drugo.

Oš kod mene da se popravimo malo?

moze,moze
inace znate li da sam primio jedno 16 pvtova od ljudi koji me pitaju za informacije o pranju leseva...ljudi istripovali da sam neki strucnjak za pranje leseva,koji kuras
necu imenovati ko,al jedan me pitao jel se to radi na groblju ahahh zamisli vadis les iz groba i peres ga onako dok ljudi prolaze i sve

Jao to je ono bas fuj posao a i ne kapiram zasto se to uopste radi jer ce se svakako raspasti kroz par meseci.

hahahahahahahahahahhahahah umrla sam na ollanikov post zamaglile mi se oči upravo

edit: ne žalim čak ni da znam zašto misle da si stručnjak za to, jače je ovako izvađeno iz konteksta

Пиш у рангу малог кера