Prijava

Uh kad budem pun para od prisivaca imate svi da pricate znao sam da je ovo dobra ideja. Skupio sam oko 40 evra, nadjem još 60 i krenem sa izradom. U najgorem slučaju mogu prodavati za 1000 dinara jedan ako bude problema sa prevarenim strancima.

mozes stampariju da otvoris.... majice, solje, bedzeve itd....

Ожени какву Швабицу за тих 10000, какви малине и бакрачи

http://i.imgur.com/WVgo25L.jpg
hahaha to je taj neki profil prodavca i kupca stone island prišivača

Rasni, za svakih čistih hiljadu dinara koje zaradiš, ja ću da ti pušim kurac pet minuta

Pa to su lažnjaci brate. Ovim nasim kazes polovan originalni. Kupljen u Engleskoj.

-Da li ste zainteresovani za ručni sat Roleks po ceni od dvadeset EUR novčanica
-Nisam, to je fejk
-Oh, varate se, original je, kupljen je u Roleksovoj radnji u Masačusetsu
-To već menja stvari iz korijena, daćete mi dvadeset komada

Koji ce kurac bilo kome prisivaci? (guglao sam sta su xD)

-Koliko Vam je ova jakna?
-700 ewry
-hahha sta kurac 700? Vise konci sa svih poruba, nema zip i smrdi na kera lutalicu
-Gospodine imate prisiveno na rukavu STONE ISLAND. Original je.
-Oh. Pricekajte da proverim dozvoljeni minus.

солидан начин за не зарадити паре

Papete brate, na Celzi iz iksa i boli te kurac

Pozajmi još 5 k evra da ti nadjem MANA keca četvorosovinca da te ubacim na koridor koji će da se radi 5 dina još.

Ne znam brt mi u maju završavamo 12km auto-puta. Inače ti likovi što voze svoje kamione kad ulaze u posao dogovore tipa 1,5k evra platu, dobiju dve pa 2 god ne primaju platu. Ne žale se jer su mesečno dobr 2k evra od krađe goriva.

I da Radjarde, bezbednjaci su na terenu, na gradilištu, ne obavezno na terenu u smislu 300 km od kuće.

Ma koji 12 km sad se pegla oko Gornjeg Milanovca pa posle ima Vranje pa Bg. Do 2019 minimum

A stanardne varijante, davanje para pod kamatu, iznude, naplata dugova?

Kupis A8 sa tamnim staklima registrovan na invalida, obuces dva dzempera ispod kozne jakne, i neku repliku Kolt 1911 od spialtera i lova do krova.

I da Radjarde, bezbednjaci su na terenu, na gradilištu, ne obavezno na terenu u smislu 300 km od kuće.

Koliko mi se isplati da opalim 3k evra za razliku ispita i master godinu na Educonsu, smer bezbednost?

Koliko mi se isplati da opalim 3k evra za razliku ispita i master godinu na Educonsu, smer bezbedno

upiši ono u Nišu za PPZ i ZNR

koji će kurac nekom ovi prišivači? ozbiljno pitam, čemu to služi?

Brt kupis dzemper neki kezual pa prisijes. Kupis jaknu i delije sopu pa prisijes. Stone Island nose pravi kezualci (to kazes gluperdama da bi kupil).

Kao sad si neko mudo jer imas prisivac, a ja mu uvolio kopaju.

daleko mi Niš Pani, ovo mi blizu, a ima i ispostavu u mom selu - tu sam i završio 4 godine poslovne ekonomije