Prijava

daleko mi Niš Pani, ovo mi blizu, a ima i ispostavu u mom selu - tu sam i završio 4 godine poslovne ekonomije

u sledećem životu upisujem Niš, najbolji odnos cijena/uloženi trud

Бохор
Ma koji 12 km sad se pegla oko Gornjeg Milanovca pa posle ima Vranje pa Bg. Do 2019 minimum

Čiflik-Staničenje kod Pirota.

Ољољољ раније бизнис план префејл. Јебено све врви од стон ајланд фуш јакни за 50 евра и неко ће да купи твој пришивац за 50 евра хааххааахаха.
Раснее фејк кежуалац

А ја би нпр те паре уложио у играоницу. Купиш од мађара пет телевизора 42 инча за по 300 евра фазон. Купиш 6 комада сонија четворки. Једна игра може да се игра на три сонија. Купиш видео бим за сониј вишка да се ту праве текме 2 на 2 или више. Купиш волан седиште и те пиздарије да буде занимљиво и средиш локал све за испод 5 сома. Населиш се у близини неких школа - профит загарантован

Koliko mi se isplati da opalim 3k evra za razliku ispita i master godinu na Educonsu, smer bezbednost?

Ne isplati ti se. Nije poenta biti bezbednjak za 35k dinara već robovlasnik istih.

OK, to sam i pitao. U tom slučaju osnivam ili sektu ili stranku, tu je lova.

Koji si deran neuki Tuljane.

Brt kupis dzemper neki kezual pa prisijes. Kupis jaknu i delije sopu pa prisijes. Stone Island nose pravi kezualci (to kazes gluperdama da bi kupil).

Kao sad si neko mudo jer imas prisivac, a ja mu uvolio kopaju.

JOJ UMIREM

хахахахаха нестварно

Šta kurac lud je ko metak

Rasni je mega preglup, živo me interesuje njegov prosek ocena tokom školovanja. Kapiram da je najveći štreber u 7-3 ali ipak ima 3,35 prosek.

Jebene japanske prepelice.

Idiot, medicinski.

Деку брт шта фали мом бизнис плану?

Koju zaradu očekuješ druže?

Znas koliko kosta jaje od japanske prepelice?
Ne znam ni ja ali je nešto puno skupo.

Idiote bosanski ko će da ti kupi 100 jaja japanskih prepelica dnevno idiote?

Јахахаахахахахахахха