Prijava

Solidno veče jbg

Daj čupavi bar ti ne jebi nas

знао сам, морају бар две да зајебу.
ништа сад идемо на енбиеј да пљачкамо, КРИСЕ БОШЕ РАСПЕТИ И СВЕТИ СРБСКИ ТИКЕТ НА НАПЛАТУ ЛЕТИ

имам дојаву Барса -Рома тачан рез 6:1, пожурите квота пада!

Uhvatio sam tri puta sledeći gol barsa svaki put uplaćivao dobitak od prethodnog tiketa tu dobar oko 33k i dobar 11k na sledeći gol roma što me usralo neviđeno. Takođe sam dobar 5,5k na čelzi 3+II.
Neko kopa tri meseca za te pare jbg.

deky_aod
2/4 ok?

јеси ли ти видео лутон? шта ме јебеш, стварно си нуб, 3/4!

боксеру, што, зар ниси преписао, за сад ваља?

додуше, мени је жао што овакав дан нисам искористио боље, ал' јбг сад, није било новаца.

Uhvatio sam tri puta sledeći gol barsa svaki put uplaćivao dobitak od prethodnog tiketa tu dobar oko 33k i dobar 11k

Uhvatio sam tri puta sledeći gol barsa svaki put uplaćivao dobitak od prethodnog tiketa tu dobar oko 33k i dobar 11k

Uhvatio sam tri puta sledeći gol barsa svaki put uplaćivao dobitak od prethodnog tiketa tu dobar oko 33k i dobar 11k

Uhvatio sam tri puta sledeći gol barsa svaki put uplaćivao dobitak od prethodnog tiketa tu dobar oko 33k i dobar 11k

Uhvatio sam tri puta sledeći gol barsa svaki put uplaćivao dobitak od prethodnog tiketa tu dobar oko 33k i dobar 11k

SLIKAJ MI 5 I PO HILJADA DINARA SAD

hahahahh ok brate sori verujem sad

Deki veliki gospodin

испратићу брт али чекам и изјемове типове, да одиграм и неки без играча... две, три текме колико год да је квота

WSH 1 1.70
POR CHI 2 1.70

Radmilo neka popusi kurac meni