Prijava

Lodzeski ima zacudjujuce malu minutazu, a papreno sam ga platio da bude u mom timu

Au jebo me Vilbekin kud sam ga prepisao odavde.
Trenutno sam peti, imam ukupno 107 poena

Krivo mi je sto nisam ubacio Tomica nego Samjuelsa.
Mislio sam da je premekan tip igraca za Fesenka i Singltona, ali sam pogresio u proceni...

Au jebo me Vilbekin kud sam ga prepisao odavde.

Lol, pa čovek košta 4.4, imao indeks 6. Šta si očekivao, leba ti? Da nisi njega uzeo, kurac bi mogao da uklopiš sve ostale igrače. Koga još imaš i ko ti je odigrao večeras?

Meni ovaj drugi tim dobar, samo sam stavio jebenog Spanulisa -3.

E ok onda, na fantaziju mi pise 0 pts za njega. :D

Kolko me ukopao Gudura sa ovih -7 bruka. Znam da će jedno od "dece" Zvezde da da neke lepe indekse, i ja uzmem Guduru.

Loše svakako.

nisam, do sutra traje takmicenje.. sigurno cu pasti jos koju poziciju dole

Većina nas napiše da bi Jović trebalo da odigra dobro ovo kolo i onda ga ovde niko ne stavi u tim lolo

Ja naravno i dalje nisam uspao da opravim nalog, nema para te nema, išao sam u soker, ali gospođa za pultom je bila jako nervozna i velika gužva je bila, a i nisam opet mogao da prolazim kroz drka situaciju, tako da sam ispušio za ovo kolo, sutra ću otići ponovo da pokušam. Sastavio sam doduše u poslednjem momentu onaj besplatan tim za četvrtak kolo, okačiću ga malo kasnije, ali loš sam bio, 96 poena mislim

Ово ми једини тим са преко 50% убодених играча, али ова тројица су му га баш дали.

http://i.imgur.com/n7WEi0F.png

je l' uzeo neko neku kintu?

Узео сам 200 кинти турнирског новца на оном бесплатном турниру, а ове што се плаћају сам данас прескочио, тако да сам задовољан.

http://prntscr.com/92gldf

Сад имам 100 што ми остало од уплате и 200 ових, вероватно ћу направити 2 за Јадранску.

Иначе, изгледа да је онај број учесника што пише у ствари број тимова, а не онако како смо рачунали. Баш сам ноћас гледао, било 20, а на списку учесника мање. Плус кад сам додао по један за оне што су имали 2 тима, онда је испао тај број. Значи да засад ипак нису у плусу.

110 sam imao jbg. Đedović, Klaver i Gudura izdali, ajde s Gudurom sam znao da rizikujem, al ova dvojica su morali bar duplo više imati poena, oni su bili jebene sigurice.

Prvi imao 170+ jbt, preteruje lik... lol

Куцао сам Николасов ник тако, узео је 167 динара са тимом са другог принта.

А ја бих са овим мојим данашњим тимом био убедљиво други на данашњем турниру који се плаћао. Али сигурно не бих ставио овај тим, лако је набости један добар кад направиш 5.

А тим од јуче ми на крају има 105 поена, ех да сам се одлучио за Савана уместо Харангодија, фалила би ми само 3 бода за награду од 72 динара... лоло

ja imao jedan od 124p, uzeo tipa 170 dinara lolo. i to mi spanulis imao -3

Па у суштини, и нисмо лоше стартовали, али морамо ускоро да забодемо једно топ10 место.

http://i.imgur.com/G71UyOi.png

Naravno da moram da se izglupiram sa jednim igračem.
Igrao sam ovaj besplatan turnir za petak, pošto novca na stanju još uvek jelte nemam.