Prijava

Фенер - Химки бих дефинитивно избегао, јаки противници, скупи играчи, широке ротације.

Pa malo je neprijatno bilo kad me ova u prepunom sokeru pita korisničko ime, ja tiho kažem Drka, ona MOLIM, ja opet Drka, ona opet KAKO? ja reko DRKA i onda smo se gledali par sekundi.

Čekaj, pa ja moram novi profil da otvorim zar ne? Pošto na postojećem nemam para. Aj nek mi neko ovo razjasni ako zna

Server error mi izbacuje, čak i ako moram novi profil da napravim, neće

Meni radi normalno.

Još jedan igrač za koga sam prilično siguran da će dobro da odigra - Kolton Ajverson. Palasios u očajnoj formi, protiv Lokomotive bio ubedljivo najgori, protiv Efesa igrao 6 minuta. Još je sad slabiji protivnik, plus cena od 5.6 ili 5.8.

Pa malo je neprijatno bilo kad me ova u prepunom sokeru pita korisničko ime, ja tiho kažem Drka, ona MOLIM, ja opet Drka, ona opet KAKO? ja reko DRKA i onda smo se gledali par sekundi.

Hahahahaha

gledam sad jedan lik ima 15 timova lol...trebali su da onemoguce ovaj multy entry na pocetku..

Nisam stigao da uplatim i mislim da neću stići danas, al ajde da napišem moje mišljenje, možda nekom znači.

Ja bih izbegao igrače iz ekipa sa širokom rotacijom - Real, Barsa, CSKA (osim Tea i Dekoloa ali oni su skupi dosta), onda Makabi zbog promene trenera, Zvezdu jer zbog tumbanja ekipe nisu raspoređene lepo uloge. Efes - Oly utakmicu bih isto izbegao jer mislim da će biti na mali broj poena.

Ovi igrači su mi zanimljivi po pozicijama:

PG

-Pullen - nema Gordića a on dobro namestio prangiju u poslednje vreme
-Culpepper - jeftin a potencijalno može da izdivlja protiv Armanija koji nema neke jake defanzivce na bekovskim pozicijama
-Mike James / Darius Adams - Pullen dosta slab defanzivno
-Strelnieks / Wanamaker - isto kao prethodni, igraju protiv Sasarija
-Logan može da bude iznenađenje, jeftin je a i red bi bio da jednu odigra na nivou

SG

-Simon
-Gentile mi je možda i najsigurniji od ovoh skupljih jer igra protiv nejakog Limoža
-Bogdan nije mnogo skup a puni sve stat kategorije, ako mu bude veče može da ode na 15-20
-Wilbekin - to ste već i vi napisali, jeftin a može dosta da donese

SF

-Luka Babić - igra odlično u poslednje vreme, ima ga u šutu, na skoku, deli asistencije. Ne znam kako će na njegovu ulogu da utiče Walker, ali je jeftin pa možda vredi pokušati
-Đedović mi je dosta siguran
-Klaver isto, uvek je negde oko 15
-Kuzminskas je u životnoj formi, a CSKA ne grize mnogo u odbrani već se više koncentrišu na napad
-Preldžić - all-around igrač, puni sve kolone, igra protiv ove sezone loše Makabija
-Eyenga i Boungou-Colo su prošlo kolo išli u debeli minus pa pretpostavljam da će mnogi da ih izbegavaju, pa mogu možda praviti neku razliku

PF

-Savanović - ima povoljan matchup protiv Tejića i Milera, može da ih napuni na iskustvo i taj neki vic
-Jankunas - dosta konstantan na početku, ali možda mu Gist bude pravio problema defanzivno
-Kenny Gabriel - isto dosta konstantan, prošlo kolo podbacio zbog problema s ličnim greškama

C
-Bilan - polako ga stiže umor, ali imaće sigurno 30+ minuta protiv defanzivno slabih Burusisa i Planinića
-Vougioukas - mislim da će napuniti Raduljicu
-Colton Iverson
-Mbakwe

Beni a jesi imao profil od ranije ili si pravio novi sa korisničkim imenom i šifrom koju su ti ovi iz sokera dali?

Posle ću napisati koje igrače mislim odigrati, ako uspem da uđem.
Ne znam cene, od ovih što ste rekli, ako je Jović jeftin, onda bi mogao on pošto će igrati puno, a ne verujem da baš mnogo može da zezne.
Cirbes mi je nešto u padu forme, čak sam mislio sa euroleague fantazija da ga prodam, ali on uvek solidno odigra, a i cenim da je bolji od Brajanta.
S obzirom da mislim da će nas Bajern zattpati, Nihad bi od tih jačih igrača bio dobar izbor, a Savan neće imati više od 10 poena.
Ročesti loše odigrao poslednje dve, ali dosta šutira, ipak Smit je bolji izbor.
Satoranski ne uliva poverenje, mada kažete da mu je manja cena, imaće on svojih standardnih 7-8 poena i 3-4 asistencije.
Đentile obavezno, Šafarcika u životu više ne bih stavio, ali verovatno mu je posle onakve dve partije cena poprilično mala.
Ja Kenija Gariela držin na fantaziju od početka, prošlo kolo slab je bio, ali sad protiv Zeiloni gore nema greške da će biti dobar.
Ima u Gori onaj Moldovan tako nešto, on je bio dobar stalno, parlija trojke redovno, ne znam kolika mu je cena. Pišem posle još

Како вам се чини ово?
http://i.imgur.com/kwDts3Q.png
Овде ми претиче 0.2, тако да могу ставити Савана уместо Харангодија.

Дука, ја сам имао од раније. Али ми је пре једно недељу дана кад сам се улоговао, писало да морам да "комплетирам" профил или тако нешто. Углавном, уписао још два-три податка која су тражили, нову шифру (укуцао стару, болео ме курац да смишљам нову) и онда је писало да могу да наставим да користим сајт. Јуче уплатио, легле паре, не знам шта је теби то. Зови их, ако си већ уплатио паре.

Pa malo je neprijatno bilo kad me ova u prepunom sokeru pita korisničko ime, ja tiho kažem Drka, ona MOLIM, ja opet Drka, ona opet KAKO? ja reko DRKA i onda smo se gledali par sekundi.

Хахаха, а мени корисничко име м_окрим. Кад сам ишао да подигнем хиљадарку пре 10-ак дана, радница се благо насмејала у фазону "види кретена" лол. Јуче уплаћујем и говорим "м, па доња црта, па о-к-р-и-м", све полако, отежем, да не буде баш толико очигледно.

Ево сад увели два бесплатна турнира, Евролига за четвртак и за петак, на сваком првих 50 добија по 200 динара, али "турнирског новца". Не може да се подигне то, али може да се плаћа учешће на следећим турнирима. Какви мајстори навлачења људи лоло

Pazi problem konkretno. Znači imam nalog od ranije, i ja sam kompletirao profil isto tako kao i ti. E odem juče u soker i kažem joj da hoću da uplatim pare za ovo, ona zbunjena onako kaže aha dobro joj i onda blene 10 min u komp i traži mi ime, prezime i mejl.
Nakon toga ona kuca nešto i onda ova neprijatna situacija sa korisničkim imenom i kad je sve ukucala da mi dva papirića, jedan na kome piše koliki sam depozit uplatio, a drugi DOBRODOŠLI U KLUB IGRAČA i na njemu piše prezime, ime, e mail, korisnik DrkkaVa i lozinka neka njihova rendom slova i brojevi.
Moje pitanje za vas jeste da li ste i vi tako nešto dobili?

Мени ништа нису дали, чак сам и изашао из клаџе мало зачуђен и размишљао о томе да ми није дала никакав рачун, тј. доказ да сам уплатио. Али паре су легле. Јебем ли га. Једино сам чекао мало, пошто нису могли да приступе том систему, па звали неку њихову подршку да им кажу како да уђу.

ja nisam ništa uplaćivao, nego igram od ovih para sa prethodnih besplatnih turnira gde sam bio među 50-ak, tako nešto. tako da igram sa starog profila, u soker nisam nikad ni ušao

Колико су пријавио тимова? Гледам, ево прешли су 600 учесника, а људи са једним тимом су у мањини. Преко 200 хиљада ће бити уложено сигурно. Јесте да ту има доста људи који су само ставили паре које су добили од Сокера, али сви ти исти људи су могли да узму те паре.

Преко 200 хиљада ће бити уложено сигурно.

Kažem ja. Inače sad kad sam se vraćao ćiku svratim u Soker "ne može da se uloguje, jel možeš malo kasnije :trep: :trep:?" Mamu im jebem baš ja.

Mada blizu mi je, na 2-3 min al svejedno, smaram se džabe, još strepim da li ću stići odigrati i sl.

Ovako:

Prvo najjači je Mlatoni, "izbegavajte CSKA REAL FENER BARSU, MAKABI, ZVEZDU... pa ko ostade idukuac? Hahah

Nego, Pulen je dosta bolji nego s početka sezone, ako je Gordić iznet s terena, ovaj će da se naigra, ako mu bude prosečno veče mora nabiti 10+, a može da ošuri.

Jović svakako, ako Židov ne igra, a Rebron će igrati samo kad smo već uveliko izgubili, i možda još min-dva ovako, plus je imao skoro 30 indeks, bez šutnute trojke (hvala Bogu na igraču koji neće da sili ako zna da nume), nek ponovi upola partiju (jes da MZT I BM nisu isto) i dosta.

Ja zn0m kak ćm0 n evr0ps0 će munuti Zvezdi 3-4 trojke osećam, Savan upravo to što kažete, pre nego Haran. jer će morati da iskulira malo H.

Vanamejker obavezno, Klaver obavezno, Dačiju logan (bar ja) nikako, kad god sam ga stavio bio je u minusu, jebemgausta.

Cirbes ne znam kolko će igrati, kolko Štimara, pa ga neću stavljati, mada i on i Ryan T. igraju u Njemačkoj, Ryan ako će nekad da prokine, prokinuće u Njemačkoj, kao prekaljeni profesionalci kad dođu na petoparac iz detinjstva pa bi da se kurče, vrv i on tako.

Đentile, Veseli, De kolo, Teo su vrv najskuplji (nisam gledao još cene) jedan od njih će upasti, ne verujem da će prevelika razlika biti u indeksima.

Burusisa razmišljam on samo što ne prevodi loptu, sve radi, a ne verujem da će biti plus 40 za LK pa da presedi, to je jedino opasnost kod njega. I ja kontam da će Bilan biti OK, ali slabije nego što može, jer mora jednom da oslabi, dosta igra.

Ne znam da li je preskup Ante, nisam upoređivao, ali treba da bude dobar. Kuzminskas može, Hendriks nikako slepčina.

Ispreskakano ali to mi pada na pamet jbg. Simon ako nisam rekao, bi trebao da bude ok.

Satoranskog vidim da pominjete, ako mene pitate preskočite ga, jbg, nije to taj igrač sa EP. Nažalost, ali nije.

Баш сам дуго размишљао између Харангодија и Савана, па чак и Диона Томпсона укључио међу опције, али сам на крају остао при оном горе тиму.

Позз до вечерас и срећно.

Prijavio sam tri:

Satoranski - Simon - Klaver - Meklejn - Ajverson
Vilbekin, Đedović, Džastin Karter

Kalates - Spanulis - Aleksander - Savan - Tomić
Jović, Vajt, Vujukas

Vanamejker - Vilbekin - Đedović - Rendl - Ajverson
Satoranski - Jankunas - Darijuš Adams

I sad se premišljam da sastavim još jedan zbog Pulena

Odlično krenulo, Spanulis -6 na poluvremenu.