Prijava

http://www.mojacrvenazvezda.net/wp-content/uploads/2013/11/22042013-sahisti-300x139.jpg

lik gore levo - osrednji igrac, sluzi da popunjava broj, kad izvuce remi dobro je doneo koji bod.
lik gore desno - menadzer
lik dole levo - glavni teoreticar tima, razvija otvaranja, mrsi muda, uglavnom gubi. pizon
lik u sredini dole - zvezda tima, uglavnom on dobija partije, nakon partije sedi i razmislja kako je bilo, prvi dolazi na trening i ostaje do kasno
lik dole desno - sluzi da zajebava protivnika tako sto pravi face tipa "usssssss" na svaki njegov potez, vesto se sluzi upadicama "a kud si krenuo sa tom damom medju konje kurate", i cuvenom "ovaj iza ce da ga poguruje dok ne postane dama" kad mu se udvoje pioni. ako iznervira protivnika dobije.

јеси сигуран да не постоји латински па учили смо га у школи

To je jedna velika igra i eksperiment truc i mislim da ne vodi nicemu dobrom. Mnogo me interesuju tehnike ispiranja mozga kojima su delije izlozene vec godinama. Pogase ti sve klubove, oni i dalje pene.
Pogledaj samo grobare, stave jednu jebenu upravu koja ne valja, 90% grobosa ne jebe dva posto da gleda taj tim i da se cima. Ono, cekas i cutis dok prodje okupacija.

Ali delije... mislim da je kraljni cilj eliminacija svakog slobodnog misljenja, da te jebe na oci, a ti da mu verujes.. Ugasi ti klub, kaze niko FMPu ne moze da zabrani kako da se zove, ovi ga proglase legendom.

Videces da je eksperiment u pitanju. Ako uzmemo da moras imati odredjenu genetsku predispoziciju da bi bio delija, utoliko je stvar olaksana kreatorima eksperimenta.

Samhaine, ruzno sam se izrazio, ne htedoh reci nepostojece, vec mrtvo. Sto mu ustvari dodje na isto. Mada kvantna mikrobioza delija govori suprotno. Moze se bodriti mrtva stvar. Evo ti kurac Ajnstajne.

знам на шта си мислио хтео сам да бацим скеч

добро, ово је тема о шах-клубу. то бих сад воле да чујем. шта је било са том раковицом што се фузионисала са звездом. је л' они и даље постоје или су тако фузионисани угашени начисто?

Oprosti

Inace truc, ova fuzija koju sam naveo nije orginalna. Bila je zesca negde 93 ili 94-te, ako se potrudim nacicu.

кад те већ не мрзи да гуглаш јел постоји партизан у шаху и ко је актуелни првак чисто да могу да се укључим у препуцавање

то знам и ја. игра трећу лигу партизан. мада не знам да ли је било неке фузије исто. ни њих није било дуго. а првак је, ваљда, нови сад.

cekaj, jel ste vi realni sa ovim prepucavanjem, ili samo iznosite cinjenice iz guzice cisto da izgleda kao da se nesto prepirete ozbiljno?

чекај, хоћеш да кажеш да је било више фузија? значи они усисавају шахосвке клубове и заједно са њима се гасе?

ко се препуцава?

ладно постоји трећа лига у шаху ја сам мислио да је то превазиђен спорт лол

Cisto da dovrsim za SK Zvezda

U 1996. godini ŠK Crvenа zvezdа uredno je registrovаn u Šаhovskom sаvezu Beogrаdа, prijаvljen je solidаn igrаčki kаdаr koji je trebаo dа izbori plаsmаn u društvo nаjboljih klubovа.

Ko ce to vise znati koji su klubovi u pitanju. Uglavnom Zvezda ne postoji, osim u Delija Interstellar svetu.

Sto se tice Partizana, nikada se nije gasio i imao je kontinuitet u postojanju. Bar koliko ja znam. Znam da je SK Partizan jedan od najtrofejnijih sportskih klubova u Evropi, visestruki sampion Evrope, i drzave, klub koji je iznedrio mnogo velemajstora koji su opet doneli desetine medalja sa najvecih takmicenja.

Trenutno nisam pratio, jer se ne takmici u elitnim rangovima. Ali postoji.

самх, има једно пет-шест лига. шах је јако популаран у србији, мислим да смо и лидери у свету по неким статистичким параметрима по глави становника (број играча са титулом, број велемајстора и сл.). али јесте у изумирању.

сад сам погледао на апр-у. јесте тачно за звезду, уписана је у регистар 2003. али и за партизан пише да је уписан '99. надам се да имаш добро објашњење за то!

Ima, ima Truce, kod mene u mesnoj zajednici igraju i takmice se u nekoj zoni jebenoj... koji su to likovi, ja im nosio redbul

Dali je realno da Kelt otvori temu, a onda vučićpeder istresa govna na njoj. Majstore pravac bolnica, tebi nije mesto među svetom, opasan si i po okolinu i po sebe.