Prijava

ja sam iskreno iznenadjen kolicinom ozbiljnosti na ovoj temi

YouCantHandleTheTruћ

сад сам погледао на апр-у. јесте тачно за звезду, уписана је у регистар 2003. али и за партизан пише да је уписан '99. надам се да имаш добро објашњење за то!

хахахахахах АУУУУУУУУ

КУКУУУУУУУУУУУ

дај, гонзо, не зајебавај. видиш да нормално дискутујемо. што ти то треба?

Ne znam zaista, moguce da su bili brisani iz registra kao neaktivni, ali nisu se fuzionisali ni sa kim.

Gonzo, jel to pao sajt informera, pa si dosao ovde da prosipas glupost?

носиш ред бул пензионерима? је л' то хоћеш да их убијеш?

ћелте, јако сам заинтригиран овом темом. можда би требало отворити тему за шк партизан, па тамо истражити шта се десило са клубом од периода када су харали европом до реактивирања.

Ko kaze da su penzioneri? Uglavnom likovi do 50 godina.

Inace slazem se da se otvori tema o SK Partizan. Ipak je to najtrofejniji srpski klub uz VK Partizan u istoriji.

дај, гонзо, не зајебавај. видиш да нормално дискутујемо. што ти то треба?

Brate pusti me ozbiljne diskusije sa ovom amebom. Tu nema ozbiljne priče pošto je poznato njegovo reagovanje na gde se spominje Zvezde. Dečko je dijabola i to je to.

Gonzo, jel ce kurir da te zadrzi u rubrici hortikultura? Sta kazu Vucicevic i Ljilja? I Bogicevic?

Uglavnom likovi do 50 godina.

nakon 35. nema tu vise nekog ozbiljnog sahovanja, ko i u drugim sportovima.

ozbiljno, uspori se mozak.

Kog ozbiljnog jebo te otac bugarski, jel vidis da sam napisao da igraju neku zonu

koj ti kurac, ovo pricam onako uopsteno, i ne pratim sta vas dvojica ovde pricate pogubio sam se ko je kad koji klub menjao i to...

Ok bre Dimčo, sve kul

naduvaj mi se kurca

добро, имаш твог "земљака" као пример да се игра озбиљно и после седамдесете.

On the January 2007 FIDE rating list36 Korchnoi was ranked number 85 in the world at age 75, by far the oldest player ever to be ranked in the FIDE top 100.

https://en.wikipedia.org/wiki/Viktor_Korchnoi

е а пошто видим да имаш завидно знање... одавно ме интересује једна ствар. вучић је наводно био неки пионирски првак. одавно сумњам да је то измишљено. е сад кад би ми нашао неке старе табеле са пионирских првенстава да га нађемо, то би био пун погодак!

Celte, evo za tebe obavezno stivo, ako te zanima naravno
https://bs.wikipedia.org/wiki/Veselin_Topalov

Gonzo, jel ce kurir da te zadrzi u rubrici hortikultura? Sta kazu Vucicevic i Ljilja? I Bogicevic?

Ma jok matori, sad me prebacuju da radim faunu, a prvi zadatak mi je pisanje o majmunima pa rekoh da bacim pogled na tvoje postove.