Prijava

To je taj stripformer humor.

Stanija je polizala sama sebi picku, pogledajte sta se onda dogodilo????!!!!!

Ma jok bre matori to je onaj najgori vukajlijaški humor. Ne znam kakve vese ima Stanija sa tim, mada ok, kapiram da je gledaš i maštaš kako je jebeš u pauzi između pušenja kurca onim mentolima što uređuju GTR.

Zaista nisam imao u planu da razgovaram sa nekim kome Vucicevic i Smajlovicka daju platu.

Idem da spavam.

е а пошто видим да имаш завидно знање... одавно ме интересује једна ствар. вучић је наводно био неки пионирски првак. одавно сумњам да је то измишљено. е сад кад би ми нашао неке старе табеле са пионирских првенстава да га нађемо, то би био пун погодак!

Ja kolko znam stvarno jeste (ne znam dal šampion prvenstva ili škola u svom uzrastu ili kurac). Haha, sad se setih kad je mučnog Antića jebao kad su išli u Niš na sednicu Vlade, ceo put ga terao da igraju, i jebao rasturao.

EDIT: VULINA HAHAHAHAHA

Zaista nisam imao u planu da razgovaram sa nekim kome Vucicevic i Smajlovicka daju platu.

U potpunosti poštujem tvoju hendikepiranost, ali molim te odluči se već jednom ko meni daje platu. Ne mogu oboje.

Platu ti daje picousti, bilo da je u pitanju informer ili zurnal. Nisi valjda retardiran da pomislis kako su to ekonomski odrzive novine. Ustvari, cek da te razuverim...

Gonzo, informer i zurnal nisu ekonomski odrzive novine, dobijas platu od picoustog.

Јеси саставио писмо за Улеб? И реци ми колико је људи од оних 150 јуче у Пиониру у халу ушло са картом из позоришта?

Stecane sto si nervozan?

Па чекам да саставиш мејл...

колико је људи од оних 150 јуче у Пиониру у халу ушло са картом из позоришта?

Hahahahaha

чекај, хоћеш да кажеш да је било више фузија? значи они усисавају шахосвке клубове и заједно са њима се гасе?

Hahahahaahhahahaha

Хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахах
Јеботе, која легенда овај вуцицупедеру, четири стране избацује информације о фузијама јебеног ШК ФМП. Хахахахахахахаххаххаха, да ли си толики болид, лооооооооол хахахахахахахахаха, а што ниси испратио Партизан? Није ваљда да су ти битније фузије малог ШК из предграђа од авангарде?

На ти, за велемајсторе из треће лиге.
http://theblacksheeponline.com/wp-content/uploads/2015/09/o-RED-BULL-CAN-facebook.jpg

Али победа, на овако небитној и спрдачкој теми да неко запени хахахахахахахаха

http://www.mojacrvenazvezda.net/wp-content/uploads/2013/11/22042013-sahisti-300x139.jpg

lik gore levo - osrednji igrac, sluzi da popunjava broj, kad izvuce remi dobro je doneo koji bod.
lik gore desno - menadzer
lik dole levo - glavni teoreticar tima, razvija otvaranja, mrsi muda, uglavnom gubi. pizon
lik u sredini dole - zvezda tima, uglavnom on dobija partije, nakon partije sedi i razmislja kako je bilo, prvi dolazi na trening i ostaje do kasno
lik dole desno - sluzi da zajebava protivnika tako sto pravi face tipa "usssssss" na svaki njegov potez, vesto se sluzi upadicama "a kud si krenuo sa tom damom medju konje kurate", i cuvenom "ovaj iza ce da ga poguruje dok ne postane dama" kad mu se udvoje pioni. ako iznervira protivnika dobije.

Брт не лупај, није лик горе десно менаџер. То ти је класичан онај спортиста што обуче зајебан дрес, набије штуцне и копачке, оде са екипом да цепа, хистерише целу текму, а после 20 секунди не може да дише.
Кладим се да је последњи пут победио неке 1964. године, држе га у клубу јер је наискусинији, а и са маркетиншке стране је добар, јер одаје утисак озбиљног човека.
За лика доле у средини се слажем.
Лик горе лево има тај изглед интелектуалца који не воли да се надмеће превише, он је тренер, носио је одело до пре двадесет година, а тада је отприлике умрла последња особа која је могла да му уручи отказ.
За ову преосталу двојицу се слажем.

чекај, хоћеш да кажеш да је било више фузија? значи они усисавају шахосвке клубове и заједно са њима се гасе?

Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaax КАКАВ ЗАО ПЛАН ЗАПРАВО хахахаха

И реци ми колико је људи од оних 150 јуче у Пиониру у халу ушло са картом из позоришта?

не капирам ово. било 150 људи у пиониру против тајфуна? немогуће.

И реци ми колико је људи од оних 15 данас на Јна на стадион ушло са картом из позоришта?

не разумем ни тебе. хоћеш да кажеш да се зајебао, да је мислио на фудбал, а не на кошарку?

ај кад си ту већ.

Ja kolko znam stvarno jeste (ne znam dal šampion prvenstva ili škola u svom uzrastu ili kurac). Haha, sad se setih kad je mučnog Antića jebao kad su išli u Niš na sednicu Vlade, ceo put ga terao da igraju, i jebao rasturao.

а колико ти знаш уопште о томе? је л' знаш више од мене који сам то прочитао по новинама, чуо на радију, телевизији хиљаду пута и сумњиво ми било да се толико форсира та прича?

Ne, on je mislio da je bilo malo ljudi tipa 1500, sa sezonskim, a imao nameru da poprckuje malo vucicua, i tako napisao. A i ti, ko da je najbitnije dal je bilo 10, 20 ili 50.

A ja, ... , ja čisto onako slučajno da poprckujem što ste danas vrv odrađivali kaznu 1 utakmicu bez publike za neki eventualni ekces u budućnosti, jer druge logike nema.