Prijava

Не треба ми алкохол
http://i.imgur.com/NG9Opm8.jpg
Ја сам природно луда и откачена

Jesi glup, odakle ti ideja da se pička razvaljuje jebanjem i koja bi bila razlika da je jebe jedan kurac 1000 puta ili 1000 kurceva po jednom? Picka se rastegne radjanjem deteta a ne seksom noobaro
Bar nisi jedini, svi nevini likovi to misle

nisam mislio ovako fizički primetno razvaljena, nego su je razvaljivali od kurca, razni...

hahahahahahaha kako se naivno izvukao

Maestro prestani da se sramotis, nijedan pravi i iskusan jebac ne bi otvarao ovakve daun teme, hvalis se kad kog stignes sa svojim satro jebackim poduhvatima i omalovazavas klinku koja je jos tinejdzerka. Ne znam koji je bio cilj tvog pisanija gore, ali nisi uverio do sada, usudio bih se reci preko 90 odsto ljudi odavde da si neki jak jebac, stavise delujes kao luzer koga devojke izbegavaju u klubu, kafani, pa onda pratis i sacekas zrtvu u mrkom mraku i elektrosokerom je zveknes mucki sa ledja, ubacis je u auto i odvedes kod kuce gde se izivljavas.

provalio si me brt priznajem nevin sam

Nikolase, sve si pogodio, osim za auto, Maestro otima na biciklu.

Iskreno, ukucao sam beogradnocu.com na googlu i gledao slike, naisao na ovu sliku i rekao ovo ce biti moja devojka za meme, ne omalovazavam je, naprotiv

Са Маестром увек шала забава

pa onda pratis i sacekas zrtvu u mrkom mraku i elektrosokerom je zveknes mucki sa ledja, ubacis je u auto i odvedes kod kuce gde se izivljavas.

HAhahahah, prvi put sam procitao "kod kuce gde se izvinjavas" i krenem da se kocim od smeha. No, i ovako je dobro.

Са Маестром увек шала забава

Takav sam svuda hehe.
Mislim ne po telu, nego svuda gde se pojavim

HAhahahah, prvi put sam procitao "kod kuce gde se izvinjavas" i krenem da se kocim od smeha. No, i ovako je dobro.

ahahahah
+1

Makaronac to kao Marokanac samo Makaronac hahahaha kapiram skech

ова плава је нешто најавериџастије што сам видео у животу

Ово што Марко каже.

НА ФЕЈСУ ЈОЈ СТОЈИ ДА СЕ ЗОВЕ ДЕА
http://i.imgur.com/NG9Opm8.jpg
ПРАВО ИМЕ ЈОЈ ЈЕ ДЕСАНКА