Prijava

sale, LED televizor je isti kurac kao LCD televizor

Ti misliš na OLED wrw

Мој ти је савет да купиш Лумију.

sale, LED televizor je isti kurac kao LCD televizor

Totalna druga tehnologija.

Stecane, ne Lumiju, nego Huawei!

ја имам самсунга и све има фул, хаде, триде, нмг да се сетим тачно за дијагоналу али једно метар и по широк. топла препорука за њега. рибице сврше кад им набациш цваје и пустиш аватар триде, буквално после друге чаше вина раде шта хоћеш. мада није да се никад није дешавало да буду у фазону "е мени је ово стварно до јаја, ај одгледамо а после ћемо шта год оћеш" што је и разумљиво јер секс могу да имају кад год оће а ово баш и не. можда да изаберем неки мање флафи филм у триде-у

Љољ нема ту много шта да размишљате, узмите најновију серију код мађара са кп веома по во љно

И да телевизори се узимају само сумсунг и елђи

Sale, brate, i dalje nisi u pravu, izguglaj "LCD LED difference"

Шоми je u pravu, a još Samsung guta sve video-formate sa usb-a, telefona i dr. eksternih govana i imaju podršku za automatsko učitavanje naših titlova, ali ne bih o tome razglabao dok je ovakva kritična situacija u EU.

LED је осветљење екрана, иначе технологија панела је IPS, као на смартфонима.

Iam Vivax i Samsung velike one plazma valjda ili led ne znam. Ne vidim razlike oca mi a u kešu znam da je 500 evra majku im jebem

Odlična tema. Ako se zarati da znamo šta da dižemo na kamion, a šta je škart.

Hah, konkurencija će te uništiti

Eru Ilúvatar
sony su ok televizori iz bravia serije

http://i.imgur.com/E0YTnmd.jpg

potvrdjujem, odličan i za games i za net, a pogotovu za youtube i skype, samo da se uzme odgovarajuća kamera

Podseti me na jednu vrlo jaku rečenicu, Beba Popović, možda i ponajmanje se odnosilo na Arkana.

Politika tog rata...po principu rat u Bosni, šleper na putu, jagnje na ražnju, pevaljka na stolu, a ja preko televizije patriota.

Da ne oftopikujem previše, zna li iko da li je tačno da su u Mađarskoj (vrv i u ostalim zemljama EU) dosta jeftiniji novi televizori i sl. odnosno da Srb naplaćuje do jaja porez, toliko da se isplati da spičiš na sever?

Ako živiš u Subotici ok je ako si iz Niša nije vredno cimanja

U Sofiji je dosta jeftinije ali Sofija je Srbija tako da u principu nemam odgovor brt izvini

Na pola sam između Boh, onda kad bude usput.