Prijava

Roba iz Mađarske se uzima od prodavaca na kupujemprodajem, na 500-600 evra moš uštedeti 50-80 evra, recimo, imaš garancije sve regularne

Tibori su najjeftiniji

Solidan post.
Pošto ne postoji tema za solidne postove ovde sam postavio ovaj solidan post.

deky - solidan je

deky - ubiće se

jbt na ovoj vukajliji od istog prezvakanog kvazihumora ne moze nista korisno da se procita.

Imam ja par pitanja, a svodi se na jedno, sta su karakteristike dobrog televizora?
Znam da je LED tehnologija mnogo bolja od LCD (a i manje struje trosi)
Znam da je rezolucija bolja sto veca (ispod full hd smatram ludoscu kupovati u 2015, kad 4k uveliko hara trzistem)
e sad dolazi ono glavno.

Za sta su zaduzeni oni herci? Predpostavljam da je i tu sto vise to bolje, i raspon se krece uglavnom od 60hz do 200hz.
Osvetljenje takodje predpostavljam sto vece to bolje , al sta mu znaci kontrast 1 000 000 : 1 a sta neki manji ili veci?
Sta je ono brzina odziva i koga zabole patka da li je 3 milisekunde ili 20 milisekundi, ko da pa ja mogu da ocenim razliku izmedju 17 hiljaditih delova sekunde i gde uopste da trazim tu razliku?
Ono oko tipa antene (DVB T i DVB T2) je nebitno, posto sam na kablovskoj i ne interesuje me da li cu moci da gledam rts preko obicne antene.
HDMI i USB prikljucci su postali standard, i uglavnom ih ima od 1 do 3 komada.

E sad mene muci jedno.

Nadjes samsung HD ready, sa 60hz, i generalno obicnim karakteristikama za 35 000 a onda imas fox koji nudi full hd, sa 200 hz, sa ogromnim kontrastom, odzivom od 2 milisekunde, hdmi i usb prikljucima komada 2 sa cenom 25k.

Ok, razumem ja brend i sve to, al jel to kao neki fol karakterisitka ili je stvarno tako?

Jednom prilikom sam bio u emezzeti i lik mi preporucio neke BLAUPUNKT televizore (valjda poljski ako sam zapamtio) i kaze da su mnogo kvalitetniji od ostalih brendova ISTIH karakteristika. I sad bi to bi obican prodajni trik da se stvarno golim okom ne vidi ogromna razlika u cistoci boja, kvalitetu slike i zvuka u odnosu na one pored i to tipa Samsung , Philips..

Stvarno bih zamolio za konkretne odgovore.

P.S. razmisljao da narucim od madjarstina al oni uglavnom valjaju one van moje klase interesovanja. Meni treba obican TV LED sa full hd rezolucijom a oni uglavnom donose one od 350e i preko, smartovi i ostala govna koja mi ne trebaju pored zivog kompa.

Hvala unapred.

Prodam ti moj TV za 2000 din ako ga sam sneseš sa 3. sprata niz stepenice dam ti ga za džabe + plus besplatan prevoz.

Imaš 15 minuta da pristaneš na ponudu.

jel to taj telvizor na kom pratis beroe svakog vikenda

Прво сам видео сову, па тек онда мачку.

Inače mačak se zove Stevan.
Po parodiji Stevan. Parodiji Harija Potera Stevan.

Istekla ponuda za minđušara jbg