Prijava

ladno imam na slici, a reko sam da me ne slikaju

Šta imaš na slici Rade?

Мућке су врхунац енглеског хумора, ето ту стоји раме уз раме и Мистер.Бин, све остало смеће...

Ово да данас неко режира не би могао да сними боље... нисам гледао ову нову сезону, ваљда и Бекам глуми... ал зато ове старе све сам погледао по више пута

да су се мућке појавиле јуче, капирам да не би прошле хумор-стрес-тест вукајлије.

ХАХАХАХА, КАО ДЕЛ БОЈ ПРИЧА ФРАНЦУСКИ, А НЕМА ПОЈМА, ХАХАХА, ЕВО ДРЖИМ СЕ ЗА СТОМАК ОД СМЕХА. кева гледала, па сам бацио поглед. ја иначе само гледам интернет стрипове, то је закон.

YouCantHandleTheTruћ
да су се мућке појавиле јуче, капирам да не би прошле хумор-стрес-тест вукајлије.

pa kada bi u tom slučaju taj humor bio već viđen u drugim serijama. A i nije humor u Mućkama toliko stvar samih fazona, nego načina na koji ih oni plasiraju i u kojoj meri to rade. Jebiga, u OFAH-u nema konstantnog ponavljanja istih stvari i čak i stvari koje se ponavljaju su tu zbog samih likova i doprinose njihovom razvoju i skroz su u skladu sa radnjom. Nema bespotrebnog skečovanja.

Mućke i Seks i grad uvek ostavim na TV-u.

Mućke uvek preporučujem prijateljima.

Meni je baš bedak kad ljudi izvlače neke duboke suštine iz ovakvih stvari, jebote, ovo je serija, a one služe za razonodu, zato se i snimaju i to je svrha, da malo opustiš živce prije nego što odspavaš, ne da dođem kući sa posla pa da mi neko servira traktate Sen Pjera i Kanta o vječnom miru, šta se dešaje....

Grofe, ne vrijeđaj Mućke, Seks i Grad je serija za povećavanje koficijenta kučkosti kod žena u primitivnim sredinama, kakva je i naša.

ono kad krenu da seru TO JE METAKRITIČKI OSVRT NA TADAŠNJE BRITANSKO DRUŠTVO KOJE JE SPOLJA GLEDANO ISKAZALO VELIKI POTENCIJAL ALI KADA SE PROBLIŽIMO KROZ TAJ MJEHUR OD SAPUNICE UVIDIMO DA TO NIJE BAŠ TAKO mrš u pičku materinu jel znaš

да су се мућке појавиле јуче, капирам да не би прошле хумор-стрес-тест вукајлије.

Jok, ne bi mogle da se pojave... ili bi se pojavile u nekom obliku koji ne liči na Mućke kakvim ih znamo, jer bi svaka druga tumblrina potpisala peticiju da se ukinu pošto ih trigeruje faca koju delboj pravi kad odmjerava ženske, odnos glavnih likova prema starim i iznemoglim, stereotipi o pojedinim narodima, to što nema dovoljno crnaca, kineza i arapa, to što bar jedan od glavnih likova nije gej itd...

I MEAN COME ON! IT'S 2015 FOR GOD'S SAKE!!1

Jes ovaj keba car haahaha gle pokreta

Realno, Mućke su meni teška boranija, a još veća su oni koji ih uzdižu u nebesa.

Fan: Brate gledam samo Mućke. Ništa ne može da im prismrdi. Jebeno su brutalni!
Fan 2: Tako je, ako neko može da parira Mućkama onda je to samo crno-beli Čaplin.

Realno ,Mućke su meni teška boranija, a još veća su oni koji ih uzdižu u nebesa.

Fan: Brate gledam samo Mućke. Ništa ne može da im prismrdi. Jebeno su brutalni!
Fan 2: Tako je, ako neko može da parira Mućkama onda je to samo crno-beli Čaplin.

Vala ja nijesam primjetio da ljudi toliko svršavaju na Mućke a realno bilo bi opravdano. Mućke su osim Fresh princa, jedina humoristička serija koju sam uspio da gledam duže od pola epizode (obje sam pregledao gotovo sve epizode; možda neki specijal da sam preskočio ili neku epizodu da nijesam viđeo ali ono bar 95% sadržaja sam "obrnuo").
Generalno nijesam ljubitelj serija (bar ne igranih), bez obzira na žanr, jer obično je gluma preprosječna a obzirom na trajanje, nekako mi sve to djeluje previše raščinjeno, al ove dvije su odlične. Možda ima neke veze sa tim što su epizodičnog karaktera ali opet, ne sjećam se nijedne druge "humorističke" serije u kojoj sam se smijao sinhrono sa onim umetnutim smijehom (kako se to zove uopšte?).

EDIT: Kad smo kod tog umetnutog smijeha... Pa jebo te kakvih tu transfera ima...

Fazon gledaš prijatelje, neko prne svi zinu u njega kao da je indijska serija i piči onaj smijeh... Ili gledaš big bang theory, neki lik prospe neku glupost, ovaj drugi mu kao objasni kako to sa naučnog aspekta nije tačno i ja sad treba da se valjam od smijeha kao? Kome su te gluposti smiješne da mi je samo znati...

studiraš medicinu, čeprnja, logično je da ti je malo toga smešno

Ne studiram više medicinu brt, mada jes dosta teško da se nasmijem nečemu, ali ipak ima stvari koje shvatam kako meni nijesu smiješne a nekome mogu biti. Ne mislim to u smislu "ja sam previše kul da bi mi se ovo sviđalo", nego na foru da shvatam da je nešto okej ali mi jednostavno ne leži...

Sa druge strane ako se nekome sviđaju stvari tipa Prijatelja, Dva i po čovjeka, Big Bang Theory i sl. onda sam siguran da je jedan od onih tipova koji šalje u FB inbox prejadne postere sa vukalije da bi se i ti smijao malo, ili u slučaju ovog posljednjeg edgy klinac koji misli da je novi Nikola Tesla jer je izvukao klimavu peticu iz fizike i hemije kod profesorki koje su već 10 godina zrele za penziju i više ni same ne znaju šta predaju.

mucke su super serija.jedna od retkih da valja.
doduse,i konkurencija im je boze sakloni.
svaka serija ista.ili je lik smeker,pa ima milju riba(sve brutalne)ili riba trazi ljubav svog zivota preko 100 kuraca.ili neki ludi parovi sa i bez dece,pa gomila porodicnih dogodovstina di uvek dobro i istina pobede uz simpaticno kajanje(obicno glave kuce i nadrkanih tinejdzera koji su shvatili svoju gresku).
eventualni clanovi porodica mogu da budu super kul penzineri,namcori penzioneri,ludi nevencani braca i sestre,iritantne komsije(dobro,ovi i nisu neka porodica).