Prijava

Митке
Не иде то, Анђелко, пријатељу. Ај неку распадушу коју си нагатио за једно вече или пар пута, то се може јебати. Али замисли да ти твпј пријатељ појебе за једно вече оно у пта си ти уложио толико труда јер је вриједило толико мјесеци. Чекао са њом Богојављење и 12 сати да замислите жељу, купио јој рукавице да јој се руке ме смрзну јер ти ке јавила да је заборавила своје у стану, откуцао јој лажну пијану поруку у петак увече кад њој није добро јер има оне дане, па купио чоколаду и отишао да заједно гледате филм. И још милион ствари. Шта год да се десило на крају, не можеш то да допустиш да ти поквари неки Вејв за једно вече и покаже да ти је бивша са којом си свашта маштао заправо радодајка. Не иде то. Ц.

I da te moli ortak ne bi trebao, neke stvari jednostavno su takve.. Ko da nema zena

Naravno zna se sta je ortak, ORTAK KAO ORTACINA JBG

vejv je na putu picke koja ce da zivi sa bivsom zenom svog "prijatelja" i da mu cuva decu koju ta zena ne daje tom liku da ih vidja jer je rospija. onda ce toj deci da pokusava da bude otac ovako nekako:

- Jovane, zasto si takav?
- Kakav?
- Znam da ti nisam otac, ali moras da me postujes.
- Pusi kurac ljigava globulo.

Naravno zivece od njegove alimentacije jer je picka koja nema posao.

Nemoj tim putem vejvrajdere, budi covek a ne gnjida

касно је сад ћелт

Vejv znamo da lazes.

Bitno je i koliko ti je dobar drug, ovo kažem onako, a znam da laže.

Ne znam, ja bi je jebo, ne bih ga ni pitao.

nemoj se pretvoriti u paninaroa tuyan je to zivot

Grabi sto ti zivot pruza
Danas si _____ sjutra uvela ruza

за почетак трипујете се да вејв има правог друга, мсм знате какав је не мора да вам се црта колико је то небулозно. дакле говоримо о рендом лику са којим је пар пута разменио неку скрипту и на факсу су на ћао ћао, у паузама на предавањима заблеје и причају какав је који професор

pa to onda on svakog ko razmeni par reci sa njim racuna u prijatelja i svaku koja ga ne otera odmah racuna u potencijalnu ribu?

onda ima smisla tema.

ау ћелт не буди нубина, па наравно

celt
vejv je na putu picke koja ce da zivi sa bivsom zenom svog "prijatelja" i da mu cuva decu koju ta zena ne daje tom liku da ih vidja jer je rospija. onda ce toj deci da pokusava da bude otac ovako nekako:

- Jovane, zasto si takav?
- Kakav?
- Znam da ti nisam otac, ali moras da me postujes.
- Pusi kurac ljigava globulo.

Naravno zivece od njegove alimentacije jer je picka koja nema posao.

ПОБЈЕДА!

ume čelt da ga zabiberi

alo vejv sliko svoju bulju (ogavnu) i cekao dva dana da jos 49 pacenika istog levela uradi isto da bi dobio sliku komatove guzice, ne jebe taj nista

Nipošto nije u redu! Kao prvo, taj drug ti je podario život, da nije njega bilo ti bi bio samo fleka na lavabou, majkumu pu! I iako je ktaj te veze, imaju tebe koji ćeš ih zauvek spajati. A i incest je jebiga.

Ja ga prvo pitam jebi se ljutio, ako bi se ljutio onda ocenim leveridž koliko je riba pičokara, a koliko mi je drug drug. Uglavnom jebem i onda reknem drugu šta se ljutiš i nije neka pička.

Rider, to se ne radi. Iz više razloga. Dosta toga ti je ovde pobrojano. I svi su validni. Evo ti još jedan šbbkbb razlog. Zamisli da otkines na tu curu skroz. Kontam neko ju je držao za ručicu skoro godinu, mora imati kvaliteta. I recimo za 2-3 godine još si sa njom. Sve super... A onda sretneš druga i misliš i prevrćeš šta je bilo itd.

Imaš hiljade drugih. Mani se toga.