Prijava

Вејв Рајдеру желим срећно решавање ове замршене ситуације, а свима на форуму желим пријатно вече и да их срећа прати уз песму...
https://www.youtube.com/watch?v=TKFLMyjEtlg

Rajderu, poslije dugogodišnjeg iskustva u brakorazvodnim parnicama, poručujem ti da to ne činiš. Inače se ovaj tvoj potez u pravosuđu zove pederastia vulgaris maligna.

Rekao je da mu smeta.

Sam si sebi odgovorio. Nisi valjda toliko nesposoban. Ako možeš nju jebati, možeš i neku drugu. Nemoj da te kurac vodi linijom manjeg otpora. Nađi neku drugu, i zbog sebe i zbog svog prijatelja, da ne biste za 2-3 dana svo troje plakali. Pametnom dosta.

Haha 10 meseci, pa to nije malo retarde, odjebi od nje

Ustvari aj ne seri Vejv, gde ti da jebes bilo sta, prestani da glumis mene od pre 4 godine sa ovim trol postovima, pozz

samo jebi, vejv, pitanje je kad ces sledeci put...
RAZUMITE COVEKA

Zamisli jebes je i ova svima isprica kako ti je kurac 2x manji od drugovog i ovaj te zajebava narednih 10 godina.

Расни управо открио свој страх

sve nesto mislim da ovi koji uvek zapitkuju da li da jebu ili ne ustvari nisu jebali nikada,a i nece u neko dogledno vreme.

Ja bih mu pičku polomio u svakom slučaju. Jeo bi na slamčicu bar 4 mjeseca.

Ја сам се оженио бившом девојком мог најбољег друга. У ствари, кад смо се она и ја смували, тада он већ више од годину и по дана није могао да се назове ни мојим другом, а камоли најбољим. А и био је с њом само месец дана, и то око годину пре мог смувавања с њом. И ко га јебе.

Valdemar
Ја сам се оженио бившом девојком мог најбољег друга. У ствари, кад смо се она и ја смували, тада он већ више од годину и по дана није могао да се назове ни мојим другом, а камоли најбољим. А и био је с њом само месец дана, и то око годину пре мог смувавања с њом. И ко га јебе.

anger leads to hate, hate leads to suffering

po vasem misljenje, jel ok jebavati bivseg druga ili smatrate da iako ste za svagda raskrstili sa njim to ipak nije moralno?

Bivsi drug moje ribe hahaha

Bivsa jugoslovenska republika makedonija