Prijava

смањиће за добар проценат наравно, свугдје гдје су увели драконске казне број прекршаја било које врсте смањује се драстично, имаш примјера у свијету колико хоћеш. Не њих неколико само казнити, причам о неколико стотина.

добро ајд узимање отисака је мало нереално али нпр кад је код нас комунална полиција једно вријеме патролирала и кажњавала за то знаш колико је било чистије. сад их нема нигдје не знам је ли постоје више

jese lome ruke ili se kaznjava novcano?
stvarno ne znam kako ce se uzeti otisak sa svinjskih iznutrica i da je vise ljudi dodirnulo otpadak,npr flasu.kako ce znati ko je bas bacio to.nekoliko stotina(gruba pretpostavaka,verovatno mnogo vise) je kaznjeno sto su prelazili ulicu van pesackog prelaza,pa opet trilijradu ljudi prelazi ulicu di stigne.
prekrsaji koji mogu lako da se sankcionisu se i mogu smanjiti kaznama.ne znam koliko bi se para potrosilo da se utvrdi ko je bacio kesu cipsa.
edukacija manje kosta,a bilo bi vise efekta.

biju ljude sa kontrolorima i teraju ulične prodavce

Sanitarni čvor
jese lome ruke ili se kaznjava novcano?

Не мислиш ваљда да озбиљно мислим за ломљење руку, што си буквалиста
реко сам већ да је узимања отисака нереално, поента је кад кажњаваш за такве ствари да се наравно смањује број прекршаја, едукација наравно и иде паралелно с тиме.

moram da pitam.
kako ces da utvrdis ko je bacio smece?sve je to ok,smanjilo bi se.ok,neces otiske.snimanje?

И треба да бију кад смо аљкава стока

реко сам већ, патролира комунална полиција и увијек некога затекне на дјелу. врло једноставно, уобичајена пракса. тако је било код нас прије неколико година и било је много, много чистије

malo sam dosadan.kako ce oni da dokazu da je neko bacio smece?kako mislis zatekne na delu?u trenutku vide kako neko baca limenku i kazu da ce ga kazniti,on kaze da nije bacio.

Ajde ne glupirajte se, je l drzava kriva i za to sto ste necivilizovani. Evo ja da priznam pljujem dosta jer disem na usta i pogotovo zimi imam velike kolicine slajma i kad vec moram pljujem po travnatim povrsinama ili ivicama trotoara i ne pljujem naravno pred zenama osim pred babama ko ih jebem ili to ili da nosim teglicu sa sobom... Kad pljujem mnogo me je sramota, al jbg, mada moracu da nadjem nacin i to da resim

хахаха брате. јел ти полицајцу кад те заустави и хоће казнити што си прошао кроз црвено кажеш да ниси? Мислим можеш рећи и хтјети да се судиш али ту је твоја ријеч против његове и ти си доњи. није ми јасно о чему причаш?

pa kako onda bi mogao sta god hoce bilo kad da izmisli kad bi bas tako bilo,moras ne dati na sebe

Шта причаш ти армине, ко каже да је држава крива, крив је народ који то ради, прича се о мјерама које се предузимају да се нешто спријечи. ко прича о тражењу кривца и филозофији

nisi donji.tvoja rec protiv njegove.ako nema dokaza,nista od slucaja.dodje pandur i kaze da si prosao na crveno,a ti sedeo na klupi i on dobija jer si ti donji.mislim,ono.ne znam tacno o cemu ti pricas.kao da ima 17 tona smeca na ulici i ljudi seru po istoj.jesu ljudi stoka i ne treba bacati smeci i vecina to ne radi.onaj ostatak koji baca je jednostavno nekulturan.

Де не причај глупости, ако те полицајац ухвати на дјелу како правиш неки прекршај, пише ти казну, казну добијаш и енде. Доказ је његова ријеч, у питању је прекршај а не кривично дјело и нема се шта форензички доказивати.

ne znam kako da ti jednostavno pojasnim.odes na sud ona kaze da jesi,ti kazes da nisi,on iznosi dokaze,nema ih.nista od slucaja.

он је службено лице и свједок, он је доказ. Човјека осуде за убиство на основу изјаве свједока, а да неће за прекршај. Извини ал мислим да немаш појма о чему причаш

mislim da znam.al nema veze.pokusao sam da ti pojasnim kako funkcionise,al nisam uspeo.

разумијем ја тебе добро шта причаш, да је то тако у пракси не би могли да казне никог за нпр саобраћајни прекршај.

mi pricamo o drugoj vrsti prekrsaja.a i za saobracaj mozes da kazes da nisi(odbijes da potpises zapisnik),pa se onda jebavas sa njima.samo to malo ljudi radi.no, nije vise ni bitno.