Prijava

sada je klu kada se drogiras.

Аутобус

Ђото ако те икад упознам има да ти изујем патике и натјерам да их поједеш јебени ретарде. Толики си дегенерик да не знаш ни да спемујеш нормално него спемујеш ретардирано.

hahaha

i dalje ne kapiram da postoje lobanje koje smatraju da mogu da stete drugome bez dozvole te druge osobe, plus sto se steti zdravlju...
treba da postoji deo za pusace u svakom lokalu naravno, e sad samo treba regulisati u javnosti kako sta gde

Sto lepo ne nacrtaju kredom kocke neke po asfaltu tu se mere pušiti, ostalo ne mere, i gotovo. I da postoji kao prelaz, kao pešački prelaz od krede da oni što su pušili moraju da se inhaliraju prvo pa da dođu među pošten svjat.

ko baci pikavac na ulicu da mu se slome prsti npr. to bih voleo

хаахах бароне

Ма треба вентилацију добру да имају у кафићима брт. мени сопствени дим смета колико је загушљиво.
У неком сам граду на жељезничкој станици видио, Франкфурт мислим, фактички затворен простор гдје су перони, све наткривено, па имају мјеста за пушаче опет, неки круг са огромном пепељаром, кантом оном, и изнад огроман јак вентилатор, не осјети се дим ни 2 метра одатле

Аутобус
мени сопствени дим смета колико је загушљиво.

сопствени дим

Аутобус

jel nas jebeš

ArminVanBuuren
ko baci pikavac na ulicu da mu se slome prsti npr. to bih voleo

Ко баци смеће иначе на улицу или негдје у њиву и сл. да му се сломи рука. Шетам трчим по природи, шуми, около флаше, кеса од чипса, куртон, марамица, дроб од крмета, комина од ракије, мртав кер. па брате која стока мораш бити да зафијариш лимеку од пива кроз прозор аута кад за 5 мин долазиш кући

хаха скино сам катализатор радјарде јбг

moram da pitam ko bi lomio te kosti

народна милиција

kako bi se dokazivalo?snimanje 24 h

па свако остави отиске прстију на смећу ако се већ упуштамо у ту причу око изводљивости у пракси нечега. Али озбиљно, стварно треба увести оштре казне за то бацање смећа, па катастрофа је оно

hoces reci da bi se svaki otpadak analizirao i pronalazili bi se krivci?

al ne ozb na stanicama da ima neko sranje kao ovo, samo kod nas da pise vucic je peder i nije
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/09/03/13/2BEFFA3200000578-0-image-a-16_1441281656914.jpg

ozb divljaci jebeni jos bacaju smece po dvoristu i pikavce ovako jbt verujem da je merak da ga zafelsiras al budi civilizovan pls

Аутобус
Ђото ако те икад упознам има да ти изујем патике и натјерам да их поједеш јебени ретарде. Толики си дегенерик да не знаш ни да спемујеш нормално него спемујеш ретардирано.

Шшшшшшш, биће добро, полако...

аланизирају њих неколико са неколико различитих локација, казна 200 евра бато па ћеш видјети како ће се смањити таква пракса.
Лик у Аустрији бацио негдје аутомобилску гуму у шуму, нашли га по серијском броју, казна нека огромна стигла јебали му мајку

ајде бјежи ђото мајмуне нашутаћу те ногама

njih nekoliko kaznjenih ce da spreci procenat 99,999 da baca smece?