Prijava

Armine ne kenjaj. Jasno je kao dan da su izbori pokradeni.
kolika budala moraš biti da kapiraš da u zemlji u kojoj su mediji pod apsolutnom kontrolom postoji sloboda izborne volje.

Ako je vučela preuzeo RTS, preuzimanje RIK je mačiji kašalj

Koliko se ne pitate na skali od nula do parlament?

Ljudi su ovde spremni da zbog 350 eura plate prodaju svoj glas, spremni su da rade stvari za koje znaju da nisu dobre samo da bi ostvarili kratkoročni interes, spremni su da prodaju lični integritet za siću, u stvari, spremni su da to urade i za 1500 dinara...

Toliko o tome

Živimo u zemlji gde mlad svet odlazi već 25 godina, a ostaje mlad svet nesposoban života. U zemlji dominiraju debili.

Većina odlučuje

cilj je jedan-samo vucica da skinemo

Aha,apsolutno.Zato sto je najvece govno na politickoj sceni Srbije ikada,to ti je cinjenica jebena..Posto je tebi ocigledno ok smanjenje plata i penzija povecanje poreza na bukvalno sve,uvodjenje obavezne takse za rts,rast cena...To nije nimalo uticalo na tvoj standard?
Meni i svima u mojoj okolini je definitivno bilo bolje pre nego sto je sns dosao na vlast.I ne odnosi se samo na standard.

Hahaha caro kojih 350e, za hiljadarku prodaju glas majku im jebem. :D

Meni i svima u mojoj okolini je definitivno bilo bolje pre nego sto je sns dosao na vlast.I ne odnosi se samo na standard.

Ovde nisi sto posto u pravu, svet genarlno napreduje i pozitivni trendovi dolaze i kod nas, čisto posledično. Dakle, ako neko i bolje živi u Srbiji to nema veze sa Vučiće.

Živeti u Vučićevoj eri i podržavati ga, za to moraš da budeš notorni idiot. U stvari, podržavati bilo kojeg političara do srži, koji je na vlasti, je totalni idiotizam. Suština vlasti i konkurencije je da na kritici podlegne kako bi došao bolji ili kako bi počeo raditi bolje.

Ali toga ovde nema, moronima je potrebna priča, potrebna je bajka, bajka o boljoj budućnosti koju će joj doneti politačar, bilo koji...

stoka

Dionysio to ti kažem. Kakva struktura ličnosti moraš da budeš da to radiš za 1000 dinara.

To automatski govori da živimo sa recimo 10 000 lopova u zemlji. Koja bi sve uradila da uzme novac bez obzira na moral. Okruženi smo idoitima, zato nam je ovako

Imam prijateljicu koja redovno ide na kojekakve skupove SNS-a. Ona mora da se pojavi tu i tamo. Nije uspela da završi regularan državni faks pa se prebacila na privatni i završila. Sad čeka na posao u državnoj firmi. Sad kada je zabranjeno zapošljavanje LOOOOL.

I otvoreno kaže, pa šta, boli me uvo, da radim za 20 000 kao budala. Idem gde mi je bolje. To je koren problema.

Jer neko ko zna da vredi neće da se proda tako lako, a neko ko zna da ne vredi pišljivog boba može da proda samo moral. Jer jedino je moral šta ima da proda.

Mogu da me ponižavaju, ali ne i da me ponize. Pavel Pumprla.

blek- politicar protiv kojeg se vodi najljuca propagandna kampanja, da...
i dalje ne verujem da fazon 90% ljudi ne kapira zasto su smanjene penzije i plate, nebitno sta je prethodilo tome i ko je kriv...
a to sto losije zivis, tako i matorci pricaju da je za vreme tita bilo bolje, dugorocne posledice...

dao sam jednom onaj primer za debile kad se zajmis kod prijatelja, rodbine, prodas sve i odes 2016. da prozivis i vidis sve sto si hteo i onda narednih 10god jedes pastetu, eh kako je bilo lepo 2016. jebes ti sve ovo

Banovali su me agenti SRSa ali ja ne odustajem. Dveri do pobede.

90% ljudi ne kapira zasto su smanjene penzije i

90% debila poput tebe ne kapira da to što su penzije smanjene ne znači da država nije i dalje dužna tu razliku u novcima tim istim penzionerima. Suština debilizma jeste da penzionerima možeš smanjiti i za 50% penziju i dalje će da ćute jer je dobijaju redovno. Penzioneri u Srbiji su ubedljivo najgluplji i najzastupljeniji soj u Srbiji.

politicar protiv kojeg se vodi najljuca propagandna kampanja

Jedini političar u novijoj istoriji za kojeg masa zdušno skanidira

VUČIĆU PEDERU

takvu uvredu ni Sloba nije uživao

Ovim protestom je narod pokazao da je spreman da se bori protiv govana.

Rasni kaži sad Cari da je Šešelj pička prodana

Banovali su me zato sto sam stvari nazvao pravim imenom, ali na ponovljenim izborima će se SNS i Šešelj boriti za cenzus u koaliciji.
Ni retardirani penzioneri ih neće spasiti.

Šešelj se prodao za slobodu. To je sada svima jasno, i onome kome u nedelju nije bilo jasno, jasno je 7 dana kasnije. Posrao se na patriotski blok, ali neće još dugo, skapiraće onih 8% da su se zajebali.

Ako je sad za slobodu za šta se Slobi prodavao?