Prijava

ovima što im puna usta raduleta, samo fali onaj bivši mod naprednjak preletač bivši žuti pa da zagrljeni dele klupu

da se nekako dogovorimo da dvajes stranaka uzme po pet posto glasova

Ja bih glasao za Vuka Jeremića, jer mi već ide na kurac tako da mi se sigurno ne bi zgadio. Za ove sve ostale neću da glasam, jer mi toliko idu na kurac da bih radije glasao za nekog Šiptara nego njih.

Kako očekuješ da ti bude bolje?

2012-te rekoh da neću više nikad da izadjem na izbore, ukoliko to ne bude obaveza da bi ti izdali pasoš, kao u Grčkoj ako se ne varam.

Do tad sam i nekako tolerisao političare, od tad nikako.

Realno, svi su golo govno, sa većim ili manjim psihičkim poremećajima.

slobodno reci da te mrzi da se iscimaš do biračkog mesta, ne treba ti nikakva zakletva o neglasanju, naši smo

немојте само цртати курчеве, бетмене, пују шотку и сл. на бирачком листићу само јер сте ви лордови

To zapravo rade daunovci

за оволико година на нету видио сам да то раде они што тврде да су у 2% популације.

To ako ovaj debeljko naš sa Puje napali masu jedino

тодоре немој то да радиш

Ko te plaća Bodžore!?
Da sam gradjanin srb stvarno ne znam da li bih i za koga glasao. Zastupanje ideja ili uopste programa partija je davno proslo vrijeme. Djeluju jednako metiljavo. Svi po tekilu, pa na gomilu!

Milo me je pomazio po glavi kad sam bio mali i izlijecio mi sidu!

Nisam se testirao na istu ni prije ni posle toga tako da si mozda u pravu.

Ne očekujem da mi bude bolje, jer su to sve govnad, jedino kad bih se kandidovao, al' nemam 30000 evra da platim overu liste potpisa tako da ono.