Prijava

Јебени Балканци. Не поштују стандарде, не поштују цивилизацијске тековине. Они би се клали и проливали крв једни другима, као какви варвари. Балканац ножем - боц, а Шваба гасом - удав, тихо и по стандарду, без капи проливене крви.
Кад смо код издајника, и даље смо примитивни мајмуни - Европљани те лагано пусте низ воду, удаве те као маче у кофи воде, а ови наши дивљаци са Балкана морају на сва уста да разгласе колика су говна издајничка. Немамо ми стандарде за ту префињену политику. Док је Гадафи био добар, Европљани су ћутали и климали главом. Чим је почео да их опомиње да врате милијардерске дугове за нафту, само су га суптилно прогласили за диктатора и у року од пар месеци без много медијске помпе избомбардовали на фињака без сагласности УН-а, као савезници Дрезден. Јебали му мајку, а све у рукавицама. А ови наши Балканоиди све без стандарда - толико дреке и галаме о издајништву, о страним плаћеницима и на крају - ништа. Говна смо и то нам је суд и усуд.
Никада Балканци неће бити господа, НИКАДА!

Strano nam je draže, čak i ratni zločin.

Ок, Балканци су искрени, а Европљани прорачунати. Зар то није оно једино чиме се ми хвалимо да смо супериорнији од њих: људскост и непрорачунатост? У добру и у злу? Спремност да заборавиш зло, и спремност да га начиниш, баш без неког превише суштаственог повода? И зашто бисмо били господа? Ја нисам господин. Боли ме курац да се остварим у титули господина. Ја сам оно што јесам. Једите говна. Сеља који бере гљиве. Човек који сади виноград и нада се вину, човек који прави медовину. Садим воћке, имам башту. Садомазохиста по сексуалној природи. Неверник по питању религије. Заљубљеник у лепо, поезију пре свега. Анархиста по политичком убеђењу. Љубитељ културе свога народа, и одан народу своме. Љубитељ културе сваког народа. Човек који хоће да обухвати што више тога у своме уму пре него што умре, хоћу да знам што више, уместо да се зачаурим у мржњу и рефлексивну одбојност према другима. Е сад сам се пијан исписао, коме се не свиђа, нека се нахрани фекалијама. Осећам се ипак, поред Србина, и Европљанином, за разлику од ових који би час надувене сујете да бране Европу, а час је проглашавају трулом и "ће пропадне Европска унија јер све је то декадентно". Јер све што имамо овде дошло је из Европе. И ако је стигло из Русије, такође је стигло из Европе, јер, јелте, Русија је европска држава.

Валдемар
Ок, Балканци су искрени, а Европљани прорачунати. Зар то није оно једино чиме се ми хвалимо да смо супериорнији од њих: људскост и непрорачунатост? У добру и у злу? Спремност да заборавиш зло, и спремност да га начиниш, баш без неког превише суштаственог повода? И зашто бисмо били господа? Ја нисам господин. Боли ме курац да се остварим у титули господина. Ја сам оно што јесам. Једите говна. Сеља који бере гљиве. Човек који сади виноград и нада се вину, човек који прави медовину. Садим воћке, имам башту. Садомазохиста по сексуалној природи. Неверник по питању религије. Заљубљеник у лепо, поезију пре свега. Анархиста по политичком убеђењу. Љубитељ културе свога народа, и одан народу своме. Љубитељ културе сваког народа. Човек који хоће да обухвати што више тога у своме уму пре него што умре, хоћу да знам што више, уместо да се зачаурим у мржњу и рефлексивну одбојност према другима. Е сад сам се пијан исписао, коме се не свиђа, нека се нахрани фекалијама. Осећам се ипак, поред Србина, и Европљанином, за разлику од ових који би час надувене сујете да бране Европу, а час је проглашавају трулом и "ће пропадне Европска унија јер све је то декадентно". Јер све што имамо овде дошло је из Европе. И ако је стигло из Русије, такође је стигло из Европе, јер, јелте, Русија је европска држава.

a i jebao vas ceo ds dos sa tim zatupljivanjem oko evrope i koječega. ispada da sve što ej ljudsko i humano to je evropska vrednost a sve što je masno oko usta i okreće se na ražnju i gura u sise je srpska vrednost.

uostalom, za registraciju nemam pa ću na kredit
prevelike sam kubikaže

eo pitanje za "rusofile"
da je zapad rupetina najgora divljaci, a rusi ideal svega, el kapirate da nas svi u okruzenju mrze i da su ili ce uci u NATO. Hocete da se okrenemo rusima i da nam doniraju 100 komada s300 i rasporedimo ih svuda po srbiji i srbi najjaci narod rokamo se sa svima

P.S. ja gotivim mnogo Putina i bracu Ruse, ali jebiga jednostavno NEMAZE

Evropsku Uniju treba ukinuti jer pokušava članice EU da predstavi kao jedine prave evropljanine a ostale zemlje evrope da predstavi kao varvare koji eto su uspeli da se održe u toj evropi jer su varvari. Stanovnici evrope se predstavljaju kao arijevci, a to baš i nije dozvoljeno i to je kršenje ljudskih prava.

Ne treba nama ni evropa ni rusija, već žitna polja Vojvodine da budu srpskom rukom pokošena.

BIH nikada neće ući u NATO, tj možda oni uđu ali bez RS.

bravo chule, legenda kaze da bi vojvodina mogla da hrani celu evropu, ne znam da l je istina

Vojvodina ne hrani ni sve Srbe.

Војводина је курац обичан. Па само Мађарска сва равна и има исти квалитет земље и климу и све а једно 4 пута већа од Војводине.

ArminVanBuuren
eo pitanje za "rusofile"
da je zapad rupetina najgora divljaci, a rusi ideal svega, el kapirate da nas svi u okruzenju mrze i da su ili ce uci u NATO. Hocete da se okrenemo rusima i da nam doniraju 100 komada s300 i rasporedimo ih svuda po srbiji i srbi najjaci narod rokamo se sa svima

P.S. ja gotivim mnogo Putina i bracu Ruse, ali jebiga jednostavno NEMAZE

Армине јебеш ми све ако сам и ријеч разумио

ako ima neki problem resicemo ? ! ajde mangupe!

Mi kad bi imali S300, kurac bi nam pušili i muslimani i hrvati i šiptari. Samo ga mi jikad nećemo dobiti.

Vojvodina hrani sve Srbe i njihovu stoku, i plus ostane i za braću Ruse, braću Kineze, a za Evropu proklijali ostaci.

Kako se iz s300 puca na mudzose i kalasnjikove?

Ма има то хиљаду функција не питај, руска технологија

vojvodina ne hrani srbe. vojvodina hrani srpske izvoznike. prodaju non gmo pa kupe 3x jeftiniji gmo koji plasiraju na tržište srbije i tu putem disa i ostalih kupujmo domaće trgovina.
vojvodina ne izvozi svoje meso jer je izvoz zatvoren al je domaće tražište ugušeno jeftinim eu otpadnim mesom proizvedeno uz pomoć gmo žitarica. vojvodina ne hrani ni rusiju jer poljske jabuke idu ispod etikete gde piše da su poreklom iz srbije. vojvođanske i uopšte srpske jabuke trunu jer nemaju cenu iz razloga što neće niko da ih izveze a na tržištu nam dominiraju koječije jabuke.
vojvodina dudla kurac jer služi za prodaju zemljišta kojekakvim drugarima naše vlasti. srbima kupovina i uopšte taj sport nije dozvoljen. njihovi dedovi i pradedovi su umrli za kurčevo zdravlje. bitniji je nepismeni nomadski šeik.
vojvodina duva kurac spram mađarske i to ne zato što joj je vrednost humusa u obradivom zemljištu najmanje 3% već zato što u celoj mađarskoj vrednost humusa nije ni 2,7%. ma srbija je duvanje kurca. ajde da je prodamo. onaj ko kaže suprotno taj neka se registruje kao izdajnik.
ma vojvodina je kurac. bolji je austrougarski i francuski usoljeni neplodni pesak. oni bar nisu izdali eu vrednosti. oni se rode sa tim vrednostima. srbi ih uče već 20godina. kad god pogreše dobiju par tona osiromašenog uranijuma a kad dobro nauče onda im uvaljaju novi kredit. ju-hu
majku li vam jebem u pičku slepačku