Prijava

Neš što se tiče jabuka i Rusije sedi u auto idi u Novi Slankamen i traži hladnjaču "Voćar" i imaš pozitivno da se oduševiš, bio sam tamo ajde što su jabuke stvarno SAVRŠENE nego što uspevaju sve da prodaju Rusima, njih 40 ima udruženo i sami su podigli tu hladnjaču i siguran sam da imaju kvalitetnije jabuke od Poljaka, inače svi koji se sade jabuke u tom selu su veoma obezbeđeni finansijski pa se nećeš iznenaditi kad vidiš nove mercedese i dobro opremljene kuće i to samo od jabuka, inače brzo se šire i dobar deo atara im je pod jabukama. Uostalom idi pa se uveri, odličan su primer dobrog poslovanja, koliko im dobro ide govori činjenica da stalno zaposleni u hladnjači imaju preko 60000 platu.

Jel prodaju u tom Vocaru i na dzakove? Da recimo dodjem i trazim 40kg jabuka.

Slučajno obrisao post.

Ne prodaju. Možda kad je sezona pa da ti prodaju treću klasu, jer sve jabuke idu u Rusiju. Inače i treća klasa je bolja od onih u Maxiju, ideji, disu itd.

idi na ulaz u kać. likovi prodaju prošlogodišnji rod jabuke iz hladnjače.
ako ti treba za rakiještinu, cena može da ide duplo od sadašnje

Znam za to. Tamo i uzimam, za jelo doduse, ne za rakiju,

traži za rakiju. cena da se zalediš koliko niska. (u zavisnosti od količine)

Pupet jede jabuke za rakiju, sirotinja. Lol

Е ај скратите мало постове отворим претходну страну и само брзи скрол до последњег поста ко да чита све оно ценим ваш труд капирам да има паметних ствари да се прочита и све то али прегрејаћу мождану кору

De bre ima pametnih stvari

Pani, uglavnom nema, samo ono što je pisao Granjka, ostalo su gluposti.

Валдемаре, контам иронију по цену сопственог срозавања ради доброг монтипајтоновског скеча, али претерујеш

Kad ima toliko neozbiljnog pisanja (i nedoslednog, štaviše, što se tiče negativnog odnosa kod nekih prema Hrvatima generalno s jedne strane, pljuvanja po njima, sve najgore, a sa druge pozitivnog odnosa prema konkretnoj osobi koja je Hrvatica) što ja da budem ozbiljan? Ljudi ovde izgleda pišu samo da bi nešto pisali, a ja sam malo rigidan, ozbiljan, ne znam tu plemenitu veštinu trolovanja, mada je prepoznajem.

Doduše, ako nije trolovanje, stvar je na kub gora.

Видиш да је позитивна промена могућа. Ако имаш на лагеру још пар комада, доведи их овде и креће трансформација из стереотипног у објективно сагледавање ствари. Покажи им најсветлије примере кроатскога рода- мачке загребачке! Јер других адута и немају. Зајеби

Од њих ваљају само бајадере и жене

ma vojvodina je kurac. bolji je austrougarski i francuski usoljeni neplodni pesak.

Како јебо те љеб у пичку да има Војводина тако чаробно земљиште а Мађарска курчево, кад су дио исте низије? Испаде Мађарска Нубијска пустиња а у Војводини кад никнеш дугме израсте кошуља.

То се каже "посејеш дугме-никне капут". Да те ја научим..

Jeste spemovali?