Prijava

ОШ КАМПАРИЈА ТЕБРА? Божанско пиће. Али ако га лешиш чистака. Коктели су за пичке, сем ако не боравиш на некој егзотичној дестинацији у друштву егзотичних цица, па си аутоматски тиме господин којем је све опроштено и допуштено. И зато реци тебра- ОШ КАМПАРИ?

Samo točeno pivo, ok?

Džaba ti Roberto džaba ti Kampari

Daj dve trice za Bohora i mene, a ovim pičkama Kampari!

Ponovi ovo mali. Bez pički da ne bude ojj lovačke ovde

NOĆI U BRAZILU BRZO PROLAZE AKO TI SE SPAVA NISI ZA MENE

Nikad ne spavam bebo

Жеља ми је велика да се на данашњи празник споје ове две душе Путинка и Бохор и да живе у љубави и слози БРАТЕ. Страсти да буде понајвише. У боји црвеној у боји КАМПАРИЈА БОЈИ РАЗВРАТА И БЛУДА БРАТЕ!

Него морам то такмичење да организујем. Сад док имам времена јер сам на терену док ми гајби неко кара жену али не мари опен мајндед смо обоје.

Biblija kaze,,,kraljevstvo Bozije je u covjeku,,,,a Kur~an kaze,,,Allahova (Bozija)kuca je u srcu covjeka,,,pa kakva je to razlika,,,,,ljubav dolazi iz srca a satana dolazi iz zeludca jer mnogi se boje gladi pa zato samo grabe ryseci sve pred sobom,,,takvima prvo oboli zeludac tako da um i razum uvide u patnji da su komandu i vlast dali pogresnom organu,,

Кажи Бурек брате шта ти треба? Јеси прсо, брате?

Који си НЕГРОНИ тебра. Ае штура, овде се леши искључиво чист КАМПАРИ. Аријанише! Чибе!

čekaj, je l' se čita kampari ili kampejri??

Брате жабарима је Вук писао граматику. Додуше под псеудонимом Ђанкарло Шабанотти. Тако да КАМПАРИ БРАТЕ. ШКАМПАРИ?

Ajmo malo, dobra tema

daj jedan kampari mamu ti jebem onu nenormalnu