Prijava

Sistem je lak, odredi se profit koji se gađa, (nek je 400din po dobitku, najjeftinija varijanta) i ima se 6 dana da se ubode tiket (može i više dana al treba više para). Koji god dan da se pogodi profit je uvek isti, koji se odredi na početku. Gađa se 2 granice (mogu 2 igrača, ukupno poena il prvo poluvreme) i šansa je statistički 25%.

1. 166 567 -166 +400
2. 234 800 -400 +400
3. 331 1132 -731 +400
4. 468 1600 -1200 +400
5. 662 2264 -1862 +400
6. 935 3197 -2797 +400

Po danima je, prvo ide ulog pa dobitak na tom tiketu, pa onda ukupno do tad uloženo i čist profit. Kad god da se pogodi čist dobitak je isti i vraća se na prvi dan.

не постоји систем да победиш кладионицу. вероватноћа је на њиховој страни, можеш да победиш срећом или знањем искључиво.

Za šest pokušaja treba 2800, bolje da se igra duplo za 800din po dobitku. Ko ne može da pogodi dve granice iz šest puta bolje da se ne kladi. Ovo je po meni nešto najsigurnije što može za neki isplativ dobitak, sve sigurnije se ne isplati a igrati rizičnije... svi igraju tako pa skoro niko ne dobija

editovao sam post sa prosle strane, ubacio neku statistiku koju vodim dugi niz sezona.

post ce biti na ovoj temi jos nekih sat sat i po, a posle cu ga obrisati. Ne mora cela Srbija da zna kako da zivi lagodno.

Naravno da ne postoji, kladio sam se dugo i znam to, ali ovo je kao što rekoh najsigurnije što sam smislio za iole realan profit

Somijev sistem kurcu ne valja haha jedan u plus drugi u minus i to je to lol pa sta ako obojica odu u plus ili u minus?

Nemojte se zanositi, najveca verovatnoca pogotka je jedan mec i manja kvota tako da ko oce pare neka pegla po dve glave na kvotu 1,5 i to je to

Ili oni pedjini tiketi sto kad prodjes jedan vratio si sve sto si ikad ulozio i u plusu si al to mozes da cekas godinama

izijemov sistem brt, somi nema sistem, somi zna.

Postoji siguran način da se zaradi na kladionici. Prodaješ dojave za 50, 100 evrova na fejsu

Loš je sistem skini odma

Igraj bilana, milera i jovica preko

Pulen, vasa, simon u majnus

Eno ti na prethodnoj strani, uzmi pare. Samo nemoj da igraš u mocartu.

Inače 1.6 na himki ne bi smelo da se ispusti, odlična kvota, a ovi praktično bez četvorke. Jedino ako polude svi, rodrigez, ljulj, kerol i rivers, i ajon odigra kako se očekuje, možda bude gusto i uspeju da svedu na ispod 5 poena.

I fener će da nabije unikahu lagano sa iznad 10 razlike. Jeste da još nemaju poraz u top16 i da će jednom da zajebu sigurno, al' protiv ovako sakate unikahe koja nema centra i ima nedovića sa 15+ minuta večeras - nema brige.

Dakle uz cirbesa, judoa, burusisa i ajona dodati i h1 na himki i h1 na fener.