Prijava

Došli Miler i Ajon. JEBEM!
Fala Bohore.

Ništa brate. Pogađaš, ja nisam uzeo pare. Nisam samo njih stavio debil

Judo ne odigra ni minut u poslednjoj četvrtini jer su ih naduli 20 razlike, i stao na 12, za pola koša, a cirbes ne uđe ni minut u poslednjoj zbog 4 faula, a šut 5/5, mršupičkumaterinu.

Pokrio sam svoje lupetanje sa Dejvisom i Ibakom, mogu i da ne dođu, briga me.
VIŠE NE RAZMIŠLJAM, SAMO ŠPIJUNAŽA

I treba da te bude.

Ovo nevezano za sistem zatezem:
Milvoki - Vasington H1 -1.5 1.90 Mozzart

Judo ne odigra ni minut u poslednjoj četvrtini jer su ih naduli 20 razlike, i stao na 12, za pola koša

Ovo.

A neverovatan osećaj sam imao da ću da uzmem pare

Isto brt. A i bio sam blizu na dva tiketa, na jednom me sjebo Miler za dva skoka, na drugom Kozer. Jbg, jebacemo sutra nadam se.

Oce biti u nekoj kladzi ponuda za pobednika zakucavanja i za trice na ol staru?

Rokam na Krisa Boša da pobedjuje u trojkama i aj u kurac

papete aj linkuj leba ti post ya tvoj sistem
taj 1-3-5...

A kako si igrao? Kreneš redom pa kad ubodeš vratiš se na prvi ulog? Il sabiraš prvi i zadnji pa zatvaraš krug?

Pap i meni nejasno ovo je

Ulog svakog tiketa predstavlja zbir uloga prethodna 2. Kvota koja se juri je 3,4, recimo bilo koje 2 granice ili slično.

Situacija sa bankom od 2000 dinara, 6 pokušaja da ubodeš 1 tiket i 100 dinara početnim ulogom. Recimo da prodješ na zadnji, kad je najveća zarada. Svaki raniji dobitak smanjuje zaradu.

"nulti" tiket - 0 dinara
1. 100 dinara - padneš
2. 100 dinara (nulti + prvi) - padneš
3. 200 dinara (prvi + drugi) - padneš
4. 300 dinara (drugi + treći) - padneš
5. 500 dinara (treći + četvrti) - padneš
6. 800 dinara (četvrti + peti) - prodješ

Uložio si 2000 dinara, uzeo si 2700 dinara, dobar si 700. Sa većom bankom i početnim ulogom, dobici su logično veći.

Boh, hvala za ovu dvojicu danas, ja sam ih odigrao u prvom krugu ovog sistema i odmah prošao.

I normalno, odigrao sam jedan blesavi kad sam krenuo na tekmu, sa 12 igrača. Oboriše me Jović asistencije i Bilan skokovi za 190 hiljada.

Takav sistem i ja planiram dugo vreme da igram samo što je fiksni dobitak a uloge računam po formuli. Bolje je svaki put isti plus da bude.