Prijava

Necu da pljujem anu stajdohar koj ti kurac

advokado,ma sta lupetas bre,nije moj dupli,kad god imam neki dupli(a davno nisam koristio osim pre neki dan da napisem neki post oko olimpijskih igara) dam do znanja da je moj...ne mesajte me u ova vasha sranja...a kad bi bio toliki jadnik da brojim koliko sam sisa video u zviotu i kad bi taj broj bio 23,7 slichio bi vama ovde...

Ne bi Ol umeo da napiše definiciju kao što je Džigalag u prvom kolu XD

Fali mu iskustvo onih 0,3 sise.

Kaska jedan sideboob.

Deki jesi ljut nešta brt

pfff,al ste shaljivi momchici

Jel ja treba sve ovo da citam sada koji kurac?

Profe jesu zadnje tri cifre 497 za onu post net uplatu?

Ok procitao sam xd sacu defke da procitam

Mišo Dujin
Deki jesi ljut nešta brt

Zdrawo Mišo Dujin nisam brt odakle ti takav utisak?

Ko je u žiriju umesto Kafe?

E jos jedns stvar-smernice i uputstva kako da glasam moz da nabijete u dupe junacko ima ds glasam kako mi se glasa i po kriterijumima po kojim hocu idem sada da jedem trudicu se sto pre da dam glasove da prof ima vremena i necu gledati kako su ostali glasali to da se zna isto ko posumnja da sam nesto malverzaciovao(ovu rec sam sam smislio) moze samo da dodje i da bira oce da mi pusi ili da ga isamaram

Voleo bih da kafa obrazloži zašto je kao razlog za manju ocenu navela vreme kada sam napisao definiciju?

I ja bih to voleo.

Hahaha mladi jelen.. Jang bak jebeni lol

Pa obrazlozila sam. Jer si probio rok za pisanje, a nisi mi bolji od ove 2 nego tu negde. Ako ti se ne svidja moj kriterijum placi s dekyjem ako si i ti dupli dekyjev bar ces se odjednom isplakati

Cekaj bulgakov u ziriju?
AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAH

Ova takmicenja postaju sve bolja i bolja.