Prijava

I da, hvala žiriju uopšte na trudu da sve pročitaju i mlate se ovde sa nama. Nije lepo napušavati, jbg.

to sa smernicama možda bi rešilo dilemu žiriju ali bi takođe previše ukalupilo definicije

Ne bi. Jednostavno bi gledao, "ok, ovde je naslov promašaj, otpisujem je, kod ove je dobar i kod ove isto, hajd (tek) sad da vidim šta je bolje napisano od te dve". Ne znam zašto bi bilo ukalupljeno. Prvo gledaš da li je odgovor na temu takmičenja dobar, pa onda gledaš kvalitet definicije.

Nisam znala da je poenta zirija umesto ucesnika da ziri dobije pravila po kojima se glasa. Sto se tice tema, poredjenje je i Profova defka, nije udario ko neki po poredjenjima koje niko ziv ne koristi al je poredjenje.

Evo ko god hoce moze umesto mene da odlucuje nadalje a moze eto i u ovom krugu, od koga je dosta je :)

Ne pravila, nego smernice (o cilju takmičenja). Uoči razliku.

1. Nikakve smernice nisu davane putem PVT-a, nisam nalazio za shodno da ljudima preciziram šta i kako treba da im se dopadne...Advokado odlično odgovorio da bi ukalupilo takmičenje
2. Drugo kolo će, nadam se, doneti poboljšanje u pravcu stila defki, mislim da je u prvom kolu dosta autora pobacilo...
3. Da, u pravu ste za moju defku tj. da je hejt upakovan u poređenje (iako ima "ko" u naslovu, hehehe), nisam imao nešto vremena pa eto. Agilni fala na nusmiju, baš si drug :(
4. Deky ne znam da li troluje ili šta ali kapiram da je Jyggalag njegov duplak pa eto:)
5. Poenta celog takmičenja je zabava i zezanje, nadam se da ta motivacija i dalje stoji iza većine učesnika.
6. Ako nakon celog takmičenja iz ovog našeg skribomanisanja nastane barem 1 defka koje će se kasnije linkovati i komentarisati - to je sasvim ok i cilj je postignut.
7. Fala žiriju još jednom na glasanju, i boli vas kurac šta drugi pričaju, to je normalno:)
8. Možda je i bio kratak rok za definisanje pa ljudi nisu imali ideja, drugo kolo će resiti taj problem.
9. Srdačan i evo, ako se žiri složi da sam ja promašio temu, nek uleti 'mesto mene neko ispod crte. No hard feelings.

Zatrazio bih ostavke organizatora i zirija, ali sam tako dobru agresivnu kampanju odradio da sam izborio sjajne ocene, tako da svaka cast ziriju na trudu :))))

Advokado odlično odgovorio da bi ukalupilo takmičenje

Ne bi ukalupilo.

Drugo kolo će, nadam se, doneti poboljšanje u pravcu stila defki

Neće, jer sada JESTE ukalupljeno.

Agilni fala na nusmiju, baš si drug

Dobio si plus za definiciju, jer ocenjujem kvalitet definicije. Definicija nije za ovo takmičenje, a to je druga stvar.

kapiram da je Jyggalag njegov duplak

Nemoguće! 0.0

Poenta celog takmičenja je zabava i zezanje

Zato i učestvujemo, nekima je i ovo proseravanje između pisanja zabava :)

6, 7, 8, 9

Da.

Sprdam se ja, reagujem kako je deky hteo da mu ne pokvarim zabavu za onolko pominjanje kurcine, a Agilni i ja se ionako retko preklapamo po pogledu na defku :D

a Agilni i ja se ionako retko preklapamo po pogledu na defku

Zato mi je i zasmetalo što sam dobio od tebe najviše ocene van svih kriterijuma! Ne može tako, konsoliduj se!

Inače, ja nisam ni video sugestiju da se akcenat da na postojeće izraze.

Takođe. Upravo suprotno - originalnost poređenja i njegova upotrebljivost u mogućim realnim situacijama bila je krucijalna (što bi rekli elokventni komentatori Eurosporta) prilikom ocenjivanja.

Pustite zenu da radi svoj poso kako zna i ume, sig bolje radi nego sto placena je

1. Neće ukalupiti jer imam do jaja ideju, tematski strogo koncipiranu ali odrešenih ruku u definisanju, wait and see:)
2. Zezam se, Agi, pa valjda osećaš tu nijansu
3. Cmok i pišemo se kasnije idem sad sa suprugom na izlet u Potsdam :*

originalnost poređenja i njegova upotrebljivost u mogućim realnim situacijama bila je krucijalna

Bravo, to i treba da je kriterijum.

Žao mi je što smo sada ograničeni na interne definicije, ne piše mi se uopšte.

Neće biti interne, to sam se sprdao.

E dobro je, usrao bi sve :)

Vidim sad iznad da si napisao već da si se zezao.

kapiram da je Jyggalag njegov duplak

Ja mislim da je Ollanik jer se stalno pominje taj famozni broj 23,7 a to je, cenim, broj sisa koje je video u životu.
Mada, Ol, Deky, Boh, sve je to ista banda.

Znaci i u drugom kolu ako prodjem boze zdravlja opet izmisljamo poredjedja koja ocemo? Ne moramo da pricamo o provironovoj obrvi?

Ovo tematski strogo koncipiranu bolje bi bilo da se odnosi na komentarisenje muskoh roda sta bi uradili zenskom rodu ok

Zezam se i za Agijev minus i za provove obrve. Biće kul tema, imajte strpljenja jebeno:)

Jebes temu, bolje opet bez teme.