Prijava

Ko kad me kafa provali

Dobiti proliv na keca zbog jake kafe

- Kako si prošao na takmičenju
- Provalila me kafa.
- Pa koji si???
- Ma nisam ni učestvovao brt mnogo mi se kenja brt boli tiba

Onda napišeš lošija definicija a ne probio sam rok. Ako je definicija ušla u takmičenje onda je tretiraš kao i svaku drugu.

Bolje bi mi legla živa nego ti, za tvoju švecu to ne mogu da kažem xddd

Morala bi bar jedna da te hoce :(

Kriva sam ti ja pred ljudima.
Kriva sam pred njom i drugima.
Kriva zato što sam tvoja bila.
Jedna mrtva, druga Hg

Ovako prva grupa
Agilni 5(potpuno nov izraz)
Armin 4(dobra kao i prva al zbog navedenog iznad druga)
Andjelko 3(nonsalantno bez truda a nako)
Rc 2 (nako ali sa vise truda nego ova iznad)
Fender 1 (vic posalica skecic ili kako god)

Editovacu ili pisati nove postove ne mogu da pamtim sve definicije a sa fona hakerisem ljuto

ajde reci iskreno,ps,jel ima iko ovde da bi ih drzao vise od 7 gajbi

uvek dobrih zavrzlama i spletki u takmičenjima na vebsajtu humorističkog sadržaja vukajlija.com

Ma nema spletki, to nam i nedostaje, zaključujem. Zato smo se ovako raspisali na temi.

Ja bih iskreno držao 25 armina gajbi samo kvote da mi računaju držao bih i 5 Agilna da armine uslužuje kad ožedne

Do kad je rok za pisanje defki za drugo kolo, ispunio sam dnevni bonus, a trebam 24 sata da čekam?

Druga grupa
Jelen 5 (bravo)
Jocko 4 (ostale su lose jbg)
Onaj nerazumljivi 3 (bila bi 4 da nema onog dela prvog)
Prof 2 (ubi me brate sa onoliko karaktera)
Gonzo 1 (nije bio dugo tu xdddd brt izabrao si poredjenje kom ne treba objasnjenje jbg)

@ol, ne brt maksimum je 3 armina i 1,43 agilnija
Andjelka nekad 748393844 sad ne brt poceo je da smara

Lukcu ne bih ni dao bodove jer je definisao strajizam te bi mu isti natovario na nos

Objasni. Ne vidim strajizam. Ili imam drukčije viđenje istog.

Mislim da je trebalo dati bolje smernice što se tiče definisanja u smislu da ne peglamo neki izraz koji zaista može biti krajnje uobičajan (kao što sam ja uradio i zajebao se).
Doduše, imao sam čini mi se bolju definiciju, ali sam je obrisao pošto su mi ljudi linkovali jednu sličnu. A ova druga je bila isforsirana pošto nisam imao krštenu ideju. Jebiga, više sreće drugi put.

Gonzo ne srdi se. Pobednik se znao prekjuče. Mi smo samo marionete u ovoj lakrdiji!