Prijava

hvala putine što si ispoštovao temu lolo

lepe misli dodao bih

pogotovu za led :)

Led ne bi bio led da ga pčela ne pravi...

Granjka, kada neko koristi drugo lice jednine u nekom indoevropskom jeziku, to znači da on vrši komunikaciju sa drugom osobom. Da sam animista, verovao bih da je neka viša sila greškom dušu koja je bila namenjena kamenu za kiseli kupus greškom podarila fetusu koji se razvio (doduše samo delimično) u humanoidno biće koje se učlanilo na Vukajliju kao "Granjka". Ipak- trebalo bi da si sposoban da shvatiš takav način komunikacije ako pripadaš primatima. Dakle, pomozi sebi i hospitalizuj se dok ne bude prekasno.

gvozdene, da ti odbanujem mačka?

šta je mačak? Kurac ? Kao, da odbanuješ moj seksualni život? Da jebem, za razliku od sad?

Hhahahaa
http://www.chastitybeltformen.com/images/hm_belts_all.jpg

Царе, још једном те молим да ми опростиш што сам ти се ругао. Нисам знао да си толико загазио у своју болест, мислио сам да се зајебаваш, али твоје стање је баш, баш тужно... Извини још једном, прашћај, било је из незнања.

Je l' se vas dvojica osećate kao ŽESTOKI MOMCI dok razmenjujete ove prozivke na kojima bi pozavideo svaki KNJIŠKI MOLJAC

Granjka, smirenje nakon odbijanja neprijatne dijagnoze je prvi korak ka izlečenju, ako tako nastaviš, možda ćeš uspeti polako da zaustaviš progresiju poremećaja, a možda i da se izlečiš.

Hahaha koji idiotizam jebeni

Internet tuča padežima, metaforama i glagolima je najjača tuča univerzuma.

Бонапарта, хвала што ми преносиш своја лична, богата искуства као да су ми потребна, мада чини ми се да твој процес излечења још није готов. Нисам лекар, па не бих коментарисао даље. Шта ти кажу лекари? Иде ли ти то на боље?

Kosmo, nemoj zaključavati temu bar još dve stranice, taman za toliko imam kokica.

Realno Granjka ima bolje argumente od Cara.

Куплунже, ја се осећам царски, за Цара Бонапарту не знам. Обојица смо књишки мољци на неки начин, тачније пацови - колега је подрумски пацов мемљиве историје, а ја сам канцеларијски пацов прашњаве геодезије.

I taman kada se čovek ponada, Granjka se vrati u "Bonaparta" fazu. Kao što rekoh, kognitivni poremećaj ne dozvoljava kvalitativno ocenjivanje, ali ovaj put me bar nisi poistovetio sa imaginarnim lekarima, što znači da si sad sveden na imaginarnog Hansa iz Donje Saske i imaginarnog Vučića koji komunicra s tobom preko Vukajlije. Uklanjanje imaginarnih identiteta vodi ka ublažavanju urođenih kognitivnih poremećaja, i u moguće izlečenje kod lakših slučajeva. Ukratko, raduj se, Granjka, možda se i izlečiš ako se prijaviš kod preko ti potrebnog psihijatra.

Бонапарта, ево зваћу те Царе, ако ти то помаже, само немој да се нервираш толико, није добро. Него, видим да си добро поткован из те области, па ме занима - има ли напретка та твоја терапија? Јел ти боље?

I taman kada se čovek ponada, Granjka se vrati u "Bonaparta" fazu. Kao što rekoh, kognitivni poremećaj ne dozvoljava kvalitativno ocenjivanje, ali ovaj put me bar nisi poistovetio sa imaginarnim lekarima, što znači da si sad sveden na imaginarnog Hansa iz Donje Saske i imaginarnog Vučića koji komunicra s tobom preko Vukajlije. Uklanjanje imaginarnih identiteta vodi ka ublažavanju urođenih kognitivnih poremećaja, i u moguće izlečenje kod lakših slučajeva. Ukratko, raduj se, Granjka, možda se i izlečiš ako se prijaviš kod preko ti potrebnog psihijatra.

Бонапарта, ево зваћу те Царе, ако ти то помаже, само немој да се нервираш толико, није добро. Него, видим да си добро поткован из те области, па ме занима - има ли напретка та твоја терапија? Јел ти боље?

http://citymagazine.rs/wp-content/uploads/2013/10/dimbo_portre-660x510.jpg
dva jebena dimitrija vojnov se svadjaju

космополита, ако већ пушташ јајнике овуда, одбануј небитну и ћилма

није да ми недостаје ћилмо, али који курац су они и даље у бану, а расни добио одбан после 2 сата

хајде сад да те видимо ШМЕКЕРКО ;)