Prijava

U stvari i nisi deklarisao si se ko crnogorac budibogsnama kad su te razapinjali paninarovi daun konji po cetu a ostali po forumu dok nisam poceo da te branim onomad samo po zemljackoj liniji jel te sad drka neko ajde kazi pu jebem ti nezahvalnu stoku pa tacno treba da nas bog pusti da se pokoljemo medjusobno da amerikanac ne trosi municiju onu sa proteklim rokom pu

Хахаха шта бре?

U stvari i nisi deklarisao si se ko crnogorac budibogsnama kad su te razapinjali paninarovi daun konji po cetu a ostali po forumu dok nisam poceo da te branim onomad samo po zemljackoj liniji jel te sad drka neko ajde kazi pu jebem ti nezahvalnu stoku pa tacno treba da nas bog pusti da se pokoljemo medjusobno da amerikanac ne trosi municiju onu sa proteklim rokom pu

TAKOE BRE, KAD ĆE VIŠE TAJ SMAK SVETA ŠUPIČKU MATERINU

Rani kuče da te ujede

Nadjes ga primis ga ko svoje sve mu das i gledaj sta ti se vrati eeee moja zemljo sveta sta si docekala pa te ovakve sape gaze

Да, стварно срамота

Imas li malo blama crvenis li se KAKO NOCU SPAVAS??

На гомили пара спавам ЏД

E sad jos kazi da imas vise para od mene pa da se userem odma

E sad jos kazi da imas vise para od mene pa da se userem odma

Ko li je od vas dvojice više rasprodao svete srpske zemlje na Kosovu i Metohiji lololo

JA NISAM NI PEDALJ!

NISAM TE NI PITAO ZA PEDLJE DEČKO, NEGO ZA HEKTARE. NEMOJ DA PODVALJUJEŠ I DA SE PRAVIŠ LUD ŠČUO

Seltik smajli fali ti

Boli nas uvo za vas kosovare, e.

Vojvodo ti znaš da taj smajli nije moj fazon. Mada kapiram da želiš da mi kažeš da je fora ultra glupa :)

Fora je seltik fora samo to sam rekao xd