Prijava

Odban za Zhajkaru očekujem za neko vreme, a ti Rasnee...jbg, toliko si puta do sada bio pomenut u "jede govna" kontekstu da ti je potrebna konkretna rehabilitacija. Ideš na kvantitet, majkumu. Otvoriš iljade tema, nalupaš des iljada postova i od toga možda 10% izazove "ha-ha" efekat. Već sam ti pisao da moraš loma da iskuliraš, previše si naloženi klinac na sajtu, nadam se za tvoje dobro da nisi takav u RL...

расни је јајара

само то, немам другу реч за њега, можда слина

Ma Rasni je imao više šansi nego da mu je Bog ujak. Govance je iskukalo odban a Tilmo i Nebitna trajnovani za istu stvar. Kapiram da on kapira da ne može drugačije da privuče pažnju nego sa zilon tema a jedno 6 meseci ovde se samo spem i kažnjava. I treba. Skroluješ sat dok nađeš temu koja ti treba.

расни је непотребан сад кад је продао страницу делије вукајлија.

Koliko su mi gej autori koji traže odban drugih autora brate, ju.
Molim vas odbanujte Mirka, on i ja često delimo užinu i idemo kući zajedno iz škole.
Odbanujte i Pavla, molim vaaaas, on i ja zajedno učimo Prirodu i društvo.

ej, kad smo kod toga, nek mi kaže neko kad da odbanujem žajka.

nikad
zašto bi odbaovala nekog koga si već banovala na dugo godina? mislim, što ne banuješ na 5 dana umesto na 500 godina?
@kosmopolita

Kosmo ja sam polako zaboravio 1000 dinara da sam puko. Sa Rađardom to vidi jbg on je uplatio 1001

pa takva je bila atmosfera kad je tražio sopstveni, euforična i napeta. nije se on ogrešio o sajt, nego o autore neke jebi ga. meni svakako bilo žao da ga banujem, al zapeo pa zapeo.... možda se predomislio, možda su ovi autori prežlili te pare što su pukli. vredi žajk nešto ovde, odlične su mu reakcije...

Nemoj, Krajsleru, tako. Ti's otici u Nemacku, boli te kurac.. Kosmo, odbanuj Zajka odma', pls.

изјаснио се рађард на претходној страни, космо.

значи, жајку одбан, а за расног се молимо? може?

Žajku odban jer nije stigao da mi odgovori na pvt ://

ok, radjard se već izjasnio, znači odban žajku.

расном може одбан кад откупи назад делије вукајлија!

džabe, ne znam lozinku, nemojte

ZNAAAAAAAAAAAAAAM, LADNO SAM SE SETIO LOZINKE HAHAHAHAHHAHAH POSLE 3 GODINE SAM SE SETIO LADNOOO
http://i.imgur.com/zYHRh4f.png

расном може одбан кад откупи назад делије вукајлија!

E ovo je fer i pravično
PODRŽAVAM

geknjava sajt,a banovani oni koji su najcesce na njemu.
mos misliti,neko nekog uvredio na sajtu.vauuuu