Prijava

расном може одбан кад откупи назад делије вукајлија!

Или да откупи или да направи нову страницу Делије Вукајлија и да му се тада скине бан. Подржавам и ја тај предлог.

Одбанујете и Жајка, доста се хладио.

ja i dalje odbijam da poverujem da se neko ozbiljno nervira zbog rasnija na sajtu

Rađ uđi na komentare sine, jasno biće ti

Ne nervira govno kad stoji na ulici pa ti naidjes i preskocis ga i picis dalje ali ako govno iskace iz lifta startuje te iza coska ili zauzima parking mesto(ogromno govno lol) onda smara do jaja

Govno=rasni ok?

Zašto pojedinci koji bivaju banovani, posle 5 minuta budu odbanovani, a neki ne?

Ne mislim na nekoga posebno, ali sam viđao da autor koji je banovan na 1 (jedan) dan, nakon par minuta već bude odbanovan.

Pa, majka mu stara, ako neko ne može da izdrži dan bez sajta, kako je tek ovima što su trajnovani?

Elem,

JE SUIS RASNI

#PRAY4ZHAJK

nije da se mene nešto pita, ali ako se već trebam izjasniti odban Rasnom ili ne....
onda jedno ogromno najveće moguće NE!!!
iza kojeg slijedi "molim k'o Boga Isusa!!"....

I tvoje mišljenje nam je bitno dusho XD

Jeri se ti brines sta mi mislimo? Ja bih se brinuo na tvom mestu hahaha

Solidan link brt

Haha eo odvojio sam da požuti brt

Ma odbanujte ih sve. Jaka stvar jebote ako je neko spemovao. Imaš pacijente na sajtu koji pišu gluposti i pri tom su mrtvi ozbiljni pa nikom ništa.

Haha ja sam.za odbam svih osim rasnina idiota haha neka pravi jos duplih tako raste posecenost sajtu

Valjda ne razumem se u te hakerske trivijalnosti samo hakovanje pentagona i te zajebane stvari

Gonzo ajd ne lupaj. Ti si ovde malo pa opet ćeš da zapališ na godinu dana, mi smo ovde redovno i smeta spem

rasni ako bude uporan možda obori rekord onog sa naci nikom