Prijava

Gonzo ne lupaj, tebe zena vozi i lako skrolujes spem. Mi vozimo svaki dan i nije ni malo lako skrolovati i traziti normalne nespem postove.

PA NARAVNO KAD JE IZ BOSNE
I BOLJE SPAMERE IMAMO NO VI U SRBIJI HAHAHAHA

Jer se nikad ne zna kad dojava biće te se mora pratiti aktivno

Bohore ne kenjaj, kad sam bio redovan pre te pauze isti je kurac bio. Samo je što je tad više ljudi bilo na sajtu, pa je i spem bio kvalitetniji i najčešće nije ni zahtevao baniju. Da li ste blesavi da toliko uopšte obraćate pažnju na rasnog, čoveka koji se još nije ni iz puberteta isterao iako je valjda punoletan. Koga boli kurac, neka se sprda. Zar nismo i mi spemovali (čak i dalje povremeno) sa onim kopiranjem prethodnog posta, a to čak i nije neka do jaja fora. Zapravo je i prilično glupa, al' koga jebe sprdamo se.

EDIT: Dok sam otkucao post, utrčao Vojvoda.

Gonzo ne lupaj, tebe zena vozi i lako skrolujes spem. Mi vozimo svaki dan i nije ni malo lako skrolovati i traziti normalne nespem postove.

Hahaha jebem te pseto, to će vam sad biti fora za mene umesto onih famoznih godinu dana.

Nije Rasni punoletan, još uvek.

Poyy

Car nisam ja Reme ok?
2 sam teme otvorio za 5 godina jedna je Milomir Marić
Spemuju se postojeće teme, 5 posto i to je to lako ide tu se snaći a kad nakuca debil u aktivnim 5 tema pisam se na forum

Hahahha oce

A moze i boh da se drzi godinu dana a ja voznje prilicno je solidno ovako

Vojvodo samo nemojte obojica istovremeno, teško je za izdržati.

Daj Boh brate kao da je problem naći temu koja te zanima, jebo tih pet i onako će u roku od 20 minuta ispasti iz aktivnih.

A brt da mislim da ti smeta ne bih se ni sprdao

Dobro vrv bih lol ali stvarno kapiram da ti ne smeta

Pozdrav, cenjeni autori, znate li da u ovoj 2016. postoji nešto što se zove pretraga teme, nije teško samo u ovo belo polje ukucati ime teme i opala :)
http://s12.postimg.org/xgafp7bzx/Screen_Shot_2016_03_02_at_06_15_53.png

Ko da pamti imena tema jbt kad nijedna nema normalno ime a o ijekavici budjavoj i da ne pricam

Dobro vrv bih lol ali stvarno kapiram da ti ne smeta

Ma naravno brate, pa čim sam spomenuo ženu i vožnju bilo mi je jasno da će mi dupe biti pomerano u veoma pravilnim intervalima.

Ma neću da tražim kapiraš? Ako su ti ukusna Rasnog govna meni nisu gowna ne volim.
Ne zna da se ponaša ni da dodje do pažnje koja mu treba izgleda ajd zdravo.
Taman je forum postao ok jer nema Remčeva modova i sa četa smo se tu premestili

Kosmopolitine pouke o moći TEMA NA KOJOJ MOŽE DA SE OBJEDINI SVE VEZANO ZA KOSMOPOLITU, NE ZATRPAVATI FORUM NOVIM TEMAMA INAČE BANUJEM, SAMO OVA OSTAJE OTKLJUČANA!

Zamisli da ovo kucam u pretragu pa nisam ja besposlen ko doajeni filma prov i reme

Немој случајно да је неко отворио нову тему, не може боксер да тражи :(((

Decko zasto se ti ne ponasas kao pravi kosovac sto jedes govna?

Duwaj ga prištevac somino bez kućnog praga