Prijava

nazalost kanabis+hemoterapija ne deluju zajedno,mora se odabrati ili jedno ili drugo jer jedno ponistava drugo ili sta vec to sam cuo od izlecenih ljudi i strucnih na tom polju

Za telefon sam i ja čuo da je jako sporo i komplikovano. Zato, delite preko FB da dođe do što više ljudi. Ja sam podelio na jednoj grupi od oko 5k uglavnom ozbiljnih članova, vrlo aktivnoj.

a paypal kako radi?

Ja sam ubeđivao i još ubeđujem suprugu da se okrene isključivo prirodnom lečenju, ali njena majka me sabotira.
Ovo u Nemačkoj nije nikakva hemija ili hemoterapija.
Odeš tamo oni uzmu krv od supruge, zatim iz te krvi izdvoje dendričke ćelije koje su prirodne ubice kancera i metastaza, zatim ih umnože i vrate ih u krv.
U roku od 2 nedelje bi većina metastaza trebala da nestane.
Trenutno supruzi dajem pored ulja od kanabisa, ulje od crnog kima, preperate sa đumbirom, sa bljuštom( stari vlaški recept,) Mnogo ceđenih sokova, brojsove sokove posebno, dosta povrća i voća, i sigurno sam zaboravio još nešto.

Kapune, ako si iz RS najlakse ti je da das nekome ko ide za Srbiju da on uplati, a sigurno znas nekoga ko ide narednih nekoliko dana.

Ako znate nekoga kome treba savet o prirodnim lekovima i ko ima problem sa krvnom slikom spreman sam da odgovorim na svako pitanje.

Biće sutra uplata. Tekst podelila.

Podeliću posle na stranici, ima oko 40000 ljudi pa se nadam da ću koliko-toliko doprineti.

I zamolio bih admine stranice vukajlija na fb da podele ovo sa ljudstvom.

nesadebeli@gmail.com
ili na fejsbuk profil
https://www.facebook.com/NesaDeBeli
Sve što sam u ove tri godine saznao vama je na raspolaganju.

šerovao sam na jednoj manjoj stranici nešo, ako mi legnu neke pare ovih dana uplatiću neki dinar

Hvala još jednom SVIMA NA PODRŠCI.
Nemate pojma koliko ovo vraća veru u život i ljude.

Sutra cu uplatiti nesto. Crkavicu, al od srca. :)

Verujem da ćeš uplatiti iz srca, kao i svi ovde.
Ovde je srce ipak najvažnije.

Nešo, možda da pitaš ove da šeruju https://www.facebook.com/tarzanija.magazin/?fref=ts, imaju ogromnu stranicu a većina njih te zna sa vukajlije

Juče me je srela žena na ulici i izvadila iz novčanika koliko je mogla i pružila uz suze. Plakao sam i ja sa njom.
Čudno je kad ja koji nikada u životu nisam nikome želeo da trazim bilo šta misleći valjda ko zna šta sada dolazim u situaciju da mi se vraća vera u ljudsku dobrotu.
Sa jedne strane sam ispunjen brigom za ženu, a sa druge strane kad vidim da običan narod pomaže koliko može napunim se pozitivnom energijom i pozitivom.
Ovo osećanje je u jednom te istom momentu i veličanstveno i za suze.
Neverovatno.

Уплатићу сутра паре које сам хтео да бацим на онлајн клађење.

Могао би и Страји да се обратиш, он стоји иза странице Аца Информација, и ту има доста људи. Ово ти је његов профил: https://www.facebook.com/strahinja.calovic?fref=ts

Uplaticu ja sutra koliko budem mogao,nije nesto ali od srca.Inace ta terapija dendritskim celijama trenutno valjda daje najbolje rezultate od imunoloskih terapija.Uzimaju se dendritske celije,kultivisu i izlažu se antigenima tumora.Vracaju se pacijentu sa ciljem da aktiviraju sopstvene citotoksicne t limfocite koji ce zatim ubijati celije raka.Verujem da ce se pare brzo skupiti.

RFZO ovo naravno nece da plati?Steta kad bi drzava malo ulozila ovakve terapije bi se i kod izvodile.

Zao mi je sto nisam u prilici da ti novcano pomognem ali imam jedno pitanje sto se prirodnog lijecenja tice. Jeste li probali graviolu? Dosta dobrih stvari samno toj biljci procitala, navodno je 10 000 puta ucinkovitija od hemoterapije ali farmaceutske kompanije ne mogu da zarade od nje pa se o njoj malo prica. Kod nas u crnoj gori je nema, moj otac je iz hrvatske dobio, trebalo bi da ima i u srbiji. Uzima je kao prah koji dodaje caju.

A jbg brate ne isplati se platiti za jednu osobu 7000e i pridobiti možda 3-4-5 glasova kada možeš da kupiš jedan za 20e.