Prijava

Sta da ti kazem velikiblek.
Hvala ti puno, a drzava je prepuna govana tako da ovo nije iznenadjenje.
Mozda ce za 5 godina da odobre ovo, ali ce mojoj zeni vec biti prekasno.
Jos jedan pozdrav.

Hvala Stevane, probacu i tamo da objave.

Nešo, podelio sam na svom FB profilu, pokušaću da animiram sve koje poznajem ali nemam baš mnogo uticaja.

Ovde sam samo da iskažem podršku, da znaš da svi misle na tebe.

Поделио сам и ја, видећу и да уплатим сутра колико имам и могу, мада неће то бити богзна шта...

Ne stizem svakom ponaosob da odgovorim. Svaka vasa rec podrske mi uliva sve vise nade da cu uspeti da sakupim za ovaj tretman.
Sto se tice velicina uplate to uopste nije bitno.

Vazno je da je od srca i ja vam se od srca zahvaljujem.

Sad sam se setio svih onih noci kada sam uz modem pisao prve definicije. Koji je to entuzijazam bio. Od 2012 kad su poceli ovi problemi sam se zbog nedostatka vremena povukao sa Vuke. Pre par dana sam ponovo gledao Vukajlija show time na you tubu pa sam se setio svih lepih stvari i odlucio i da ovde postavim ovaj apel za pomoc.
Da skratim. Drago mi je da me se mnogi od vas secaju i pruzaju ovoliko podrske.
Volim vas sve.

Gledacu da sutra puknem neki dinar, nemam ni ja mnogo ali bice nesto. Mnogo srece prijatelju.

rifreš

Objavite na zvaničnoj fb stranici vukajlije.

Koji je to entuzijazam bio.

:D
ISUS BROUGHT ME HERE, ja ću da se učipujem, srećan put i uspešno lečenje!
https://www.facebook.com/ISUS-621042157933593/?fref=nf

Podeliću na stranici sa oko 5,000 ljudi.
Ostanite jaki!

Јеботе неке глупости сам сањао, кошмари јебени, и не знам шта да радим не с спава ми се, уђем из офа овде после брда времена и сморим се у фулу кад сам видео. Пребацио са сам одма одмах колико могу електронски видећеш кинту ујутро.

И да,ако будеш има имао фрку док сте у Улму јави можда могу помоћи око логистике

skupićemo brt ne sikiraj se

Okačio sam i ja na profil i na stranice na kojima sam, pa ću ovih dana do banke da uplatim koliko mogu.

Nešo, evo, na poslu smo skupili nešto novca i daćemo to prijatelju iz Novog Sada, pa će on uplatiti kad se vrati u NS sljedeće sedmice.

Uplaticu danas nesto, drzite se!

Nešo, dali postoji neki rok. Postoje ljudi koji bi uplatili novac ali iz logističkih razloga mogu to da urade tek krajem meseca.