Prijava

Сад је и званично Но1е постао Но2е.
Раонић Црногорац није хтјео да ризикује да не побједи Мареја случајно и да спаси Нолоа, већ је предао меч за сваки случај.

A dobro, barem će dogodine opet da tenis bude zanimljiv da gledamo kako se NOLO vraća na šampionski tron i tako to... ili kako posrće još više

Кад почнеш да слушаш беспослену и искомплексирану жену да је здраво бити вегун и да је боље да пасеш траву него да поједеш кило јагњетине или прасетине, мораш да пропаднеш начисто.

Док не почне да цепа прасетину, јагњетину, са све белом погачом и да све то залива ракијиом и вином, више прво место видети неће.

Оће Ноло да покаже народу шта се деси кад постанеш вегун. Ноло жртвово живот и прво мјесто ради нас!!!!1 Слава му и хвала

znaci vi mislite da je do ishrane a

Или га омађијо неки марејов плаћеник

Kako me zabolelo sve ovo...od 8000 poena prednosti, onakvog tenisera, sa onakvim pogledom, himne na F.Satrijeu, onog sunca, da dozvoli ovakav pad i samar svojim fanovima, da ne izadje kao covek i kaze sta i kako nego filozofira i prosipa praznu pricu...idi siri ljubav, grli drvece...i bezi od istine, to ti je najbolje i najpametnije...
Molim da se suzdrze svi koji optuzuju ljude da ne znaju da cene Novaka, i da su jedva docekali da ga pljuju, ovo nije pljuvanje ovo je razocaranje iz srca, ne zbog loseg tenisa, vec zbog lude glave.
Cestitke Mareju.
(anica, 5. novembar 2016 15:49) # Link komentara
Preporučujem (+466)Ne preporučujem (-90

Kako me zabolelo sve ovo.

xaxaxaxa

90 људи доктори и академици, 466 са несвршеном средњом школом.

procitao sam u novinama da su psi maje volk vegani.
zeleo sam bas da kliknem da vidim di zivi maja volk.i onda je pisalo da su joj psi vegani.

90 људи доктори и академици, 466 са несвршеном средњом школом

+1

se sećate kad je Maja Volk izjavila da se u mladosti jebala sa petoricom odjednom, a autor enemyofthefreeworld napisao:

"de je našla tolko idiota, ja ne mogu trojicu za basket da skupim"

MIČI BRE OVU SPODOBU ODAVDE!!!!

https://www.facebook.com/dzivdzanzbori/posts/1266619710055072
То је то! Народ је одлучио да Ноле мора да се разведе, да заврне славине беспосленој фамилији, да оде код патријарха да се исповеди, а онда да оде код Ере Ојданића у кафану да поврати снагу уз јагњетину и једва пунолетне курве.

НАРОД ЈЕ ТАКО РЕКО ДУВАЈТЕ ГА МАСОНИ, ЦИА И МИ6!

Tako je treba onog pedera od trenera oterati i dati Noletu da jede sarme i pljeskavice.
Jebo ovo što je osvojio do sada, to je kurac.

Ako ne pokori svet ništa nije uradio

I treba mu oduzeti dete, evidentno je da mali smeta i da okupira Novaka pa ne može da se koncentriše na prave stvari kao što su tenis i šarapova