Prijava

možda želi da jebe golubove ko tesla

kako je dobra ova ilahija u klipu sa nerminom đekićem

Svaka čast Nolou jebao je Žileta Mileta jako danas opet Nolo biće prvi !!1!1!

Nole je jednom prilikom išao u manastir Paljuvi i usput u selu Pambukovica fazan mu je proleto kroz šoferku i seo u krilo mrtav nolo je kao viliki filantrop nastradaloj porodici fazana dao 500 dolara američkih u Umagu zarađenih da imaju za režiji i na pijaci su dugovali za paprike spominje se po kuloarima da je reč o 4 manja crvena džaka mrežasta klasična nolo je veliki vratiće se još jači osveta će biti epskih razmera kao u narkosima u monaku kad je pukla bomba niko nije znao ko tek kasnije saznajemo da je kartel Kali odgovoran što je od droge lud No1e

Radj popusi kurac mislio sam da je ilahija neka picka i pustio klip da je vidim mozes misliti koliko sam razocaran bio kada sam shvatio da je kraj klipa i da sam par minuta buljio u djokovica kako ljubi travu i slusao odzu nekog

Ja isto odradio pre nekih 20min bio sam toliko razocaran da nisam mogao ni da se pozalim ovde

E pa svasta

Ilahija je muslimanska vjerska pjesma koja svojim sadržajem prvenstveno veliča moć Allaha i ljubav prema Njemu

Radj popusi kurac mislio sam da je ilahija neka picka

hahahah

Vaskoliko srpstvo vraća Noloa krstu! Razapinjući ga.

CicaDraza93
Како би изнабадао овог гуруа. Како мрзим кад тако продају маглу а овај му гарант милион евра до сад дао

http://www.fakti.org/sites/default/files/pictures_5/Djokovic%20o%20patrijarhu%20Pavlu.jpg

NERMIN ĐEKIĆ JE NAJBOLJI TENISER SVIJETA I NAJVEĆI AMBASADOR ISLAMA U SVIJETU

nek neko okači ovo gore što napisah kao komentar na nekom od onih srbininfo sajtova i nek mi javi ako (ili bolje reći 'kad') mu neko odgovori sa "Kako je krenuo, brzo će i na islam preći"

Јебо ли те онај гуру у шупак

nolo upao u sektu

No1o degradira u No2o

No--> NE na engleskom

No1--> ne 1, nije jedan.... No1e nije jedan/nije prvi (e)

Slučajnost? Ne bih rekao

Jebiga, Nolo je izgubio motivaciju i to je to. Noloa savetovao guru da maše srca na terenu. To je Nolo tehniku.

jebi nola šiptara nek plati porez usta ga jebem

Дошао порез по своје

Jebiga, Nolo je izgubio motivaciju i to je to. Noloa savetovao guru da maše srca na terenu. To je Nolo tehniku.

Gotovo da ne pratim tenis, ali ovo bukvalno... Pa momak je zadnjih skoro 2 i po godine prvi, a prije toga, od 2011. je fazon 70% vremena bio prvi sa par izleta po par mjeseci na drugo mjesto.. i prije toga imao vrhunske rezultate. U top 5 tenisera je 10 godina zadnjih i to u konkurenciji mnogo jakoj... al jebi ga narod ne kapira to, misli da je čoek dužan da rastura tamo koga stigne ne bi li žgadija kojoj se život svodi na žicanju za dvije po pet eura od roditelja za pivo, bila zadovoljna jednom u par neđelja kad jebe mater "vatikanskim zločincima"